| نوارهای فرکانس تشخیص | 70MHz-6GHz اسکن باند فرکانس کامل ، تشخیص و نمایش |
|---|---|
| فاصله تشخیص | ≥10 کیلومتر (بسته به شرایط کاری) |
| محدوده تشخیص | افقی: پوشش 360 درجه عمودی: -90 درجه تا 90 درجه |
| باندهای فرکانس تشخیص کلید | 800 مگاهرتز ، 900 مگاهرتز ، 1.2 گیگاهرتز ، 1.4 گیگاهرتز ، 2.4 گیگاهرتز ، 5.2 گیگاهرتز ، 5.8GHz |
| وزن دستگاه تشخیص | ≤15 کیلوگرم |
| نام | سيستم هاي ضد درون |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| مشخصات | آزیموت 360 درجه؛ فضای کامل هوایی |
| مبدا | چین |
| کاربرد | محصولات الکترونیکی ارتباطی |
|---|---|
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| ظرفیت تولید | 100 قطعه در سال |
| محدوده تشخیص | 1km/3km/4-6km |
| مشخصات | راه حل یکپارچه |
| ولتاژ برق | AC 100V-240V |
|---|---|
| زمان کار | عملکرد مداوم 7 * 24 ساعت |
| نرخ داده | 3s-7s |
| وزن | 14 کیلوگرم |
| ابعاد | L 410 x W 330 x 190 mm |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01m²) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| فرکانس | 1.2-1.8 گیگاهرتز |
|---|---|
| پوشش | آزیموت: 360 درجه / عمودی: 40 درجه |
| سرعت تشخیص | 1 متر بر ثانیه - 75 متر بر ثانیه |
| حداقل فاصله تشخیص | ≤ 150 متر |
| منبع تغذیه | AC 200-240 ولت |
| سیستم کاری | دپلر نبض |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند X |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤ 150 متر |
| مصرف برق | ≤ 240W |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| سیستم کاری | دپلر نبض |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند X |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| وزن خالص | ≤ 50 کیلوگرم |
| بعد | 500 میلی متر × 410 میلی متر × 205 میلی متر |
| سیستم کاری | دپلر نبض |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند X |
| محدوده تشخیص | ≥ 3.5km (DJI Phantom RCS≈0.01m²) |
| دقت فاصله | ≤ 10 متر |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
|---|---|
| گزینه های نوع آنتن | انتن های جهت دار یا همه جهت دار |
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| مبدا | چین |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |