| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 m²) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Voeding | AC220V/250W |
| Levertijd | 5-8 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities | T/T |
| Levering vermogen | 100 |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | UND |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | Geïntegreerde oplossing |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
| OEM | beschikbaar |
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Specificatie | Geïntegreerde oplossing |
| Oorsprong | China |
| Sollicitatie | Veiligheidsbescherming |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Detectietechnologie | CRPC passieve detectie |
|---|---|
| Frequentiebereik | 30 MHz - 6 GHz |
| tarief | 3-7 seconden |
| De richting vinden van nauwkeurigheid | 10° (volgende), ≤3° (zwevend) |
| Bedrijfstijd | 7*24 uur continu gebruik |
| Dekking | 360° |
|---|---|
| Gegevenssnelheid | 3-7 seconden |
| Spanningsbereik | AC 100V-240V |
| Stroomverbruik | 15W |
| Detectiebereik | 5km (straal) |
| Effectief bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
|---|---|
| Functie | Detectie+Tracking+Jamming |
| Productiecapaciteit | 100 stuk/jaar |
| Specificatie | 200 kg |
| Oorsprong | China |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Bescherming van de hoogte | 40 ° |
| Voeding | AC220V/250W |
| Naam | anti -dronesysteem |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Functie | Duurzame drone-detector |
| Detectieradius | 0~5km+ (Er bestaan verschillende vanwege verschillende omgevingen en |
| Productnaam | FPV-drone detector |