| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| دقت فاصله | ≤10 متر |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC220V/40W |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| بعد | 445mm × 300mm × 400mm |
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، Mavic، RCS≈0.01 متر مربع) |
|---|---|
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| وزن خالص | ≤10 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | AC220V/40W |
| بعد | 445mm × 300mm × 400mm |
| برنامه | حفاظت از امنیت |
|---|---|
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| علامت تجاری | OEM موجود است |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| مبدا | چین |
| نام | سيستم هاي ضد درون |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| گزینه های نوع آنتن | انتن های جهت دار یا همه جهت دار |
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| مبدا | چین |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، Mavic، RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| منبع تغذیه | AC220V/40W |
| ابعاد | 445mm × 300mm × 400mm |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، Mavic، RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| منبع تغذیه | AC220V/40W |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
|---|---|
| مصرف برق | ≤ 240W |
| پوشش ارتفاعی | 0 تا 40 درجه |
| فرکانس | باند X |
| سیستم کاری | دپلر نبض |
| حالت کار | آرایه فازی + داپلر پالس |
|---|---|
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
| سرعت تشخیص هدف | 0.2 متر بر ثانیه - 25 متر بر ثانیه |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| وزن خالص | ≤10 کیلوگرم |
| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| اوج خروجی | 4W/پانل |
| منبع تغذیه | AC220V/40W |
| دمای کاری | -40 تا +60 درجه سانتی گراد |