| فرکانس کاری | باند X |
|---|---|
| محدوده تشخیص | ≥ 3.5km (DJI Phantom RCS≈0.01m²) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤ 150 متر |
| مصرف برق | ≤ 240W |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| تشخیص | تا 3 کیلومتر |
|---|---|
| پشتیبانی از باند فرکانس | 30 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز |
| ارتفاع تشخیص | 1 کیلومتر |
| دقت DF | 10 درجه (به دنبال) ≤3 درجه (در حالت شناور) |
| ولتاژ برق | AC 100V-240V |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
|---|---|
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| مبدا | چین |
| ظرفیت تولید | 300 قطعه / سال |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| کاربرد | مکان های عمومی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | محصولات حفاظتی امنیتی |
| وضوح آشکارساز | 640x512 |
| فاصله کانونی | 75 میلی متر |
| دامنه موثر | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| مشخصات | 200 کیلوگرم |
| مبدا | چین |
| برنامه | مرکز کنفرانس |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| دامنه موثر | 1km/3km/4-6km |
|---|---|
| مشخصات | 200 کیلوگرم |
| مبدا | چین |
| برنامه | مرکز کنفرانس |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| علامت تجاری | WaveSonics |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| مبدا | چین |
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 5 کیلومتر (DJI Phantom 3/4 RCS≈0.01m²) |
| پوشش آزیموت | 0 تا 360 درجه |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| مشخصات | 200 کیلوگرم |
|---|---|
| برنامه | مرکز کنفرانس |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| آنتن مسدود کننده | جهت دار + Omni-Directional |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
|---|---|
| علامت تجاری | WaveSonics |
| ظرفیت تولید | 100 قطعه / سال |
| مبدا | چین |
| مشخصات | آزیموت 360 درجه؛ فضای کامل هوایی |