| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Afstandsnauwkeurigheid | ≤10m |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Voeding | AC220V/40W |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Dimensie | 445 mm × 300 mm × 400 mm |
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 vierkante meter) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Netto gewicht | ≤10kg |
| Voeding | AC220V/40W |
| Dimensie | 445 mm × 300 mm × 400 mm |
| Sollicitatie | Veiligheidsbescherming |
|---|---|
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Handelsmerk | OEM beschikbaar |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Oorsprong | China |
| Naam | Anti-dronesystemen |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Antennetype Opties | Directionele of omni-directionele antennes |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Voeding | AC220V/40W |
| Afmetingen | 445 mm × 300 mm × 400 mm |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Voeding | AC220V/40W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
|---|---|
| Stroomverbruik | ≤ 240 W |
| Bescherming van de hoogte | 0°~40° |
| Frequentie | X-band |
| Werksysteem | Pulsdoppler |
| Werkmodus | Phased array + pulsdoppler |
|---|---|
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Netto gewicht | ≤10kg |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Piekopbrengst | 4W/paneel |
| Voeding | AC220V/40W |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |