| Maximaal detectiebereik | 4-6 km (Drones RCS≈0,01 vierkante meter) |
|---|---|
| Werkfrequentie | S-band (5 werkfrequentiepunten) |
| Minimaal detectiebereik | ≤ 100m |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
| Voeding | AC 220V |
| Minimaal detectiebereik | ≤ 100m |
|---|---|
| Maximaal detectiebereik | 4-6 km |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s - 45 m/s |
| Voeding | AC 220V |
| Afmetingen | 782 mm × 549 mm × 198 mm (antenne) |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Detectiebereik | 1,5 km schip |
| Effectieve detectiekracht | 100m ~ 8km (schip) |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| schepen | 3KM |
| Effectieve detectiekracht | 100m ~ 3km (schip) |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| schepen | 5 km |
| Effectieve detectiekracht | 100m ~ 5km (schip) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
| Detectiebereik | 5 km (DJI Phantom 3/4 RCS≈0,01m²) |
|---|---|
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
| Dekking | Azimut 360 graden / Verticaal 40 graden |
|---|---|
| Detectiesnelheid | 1m/s - 75m/s |
| Gegevenssnelheid | ≥ 0,5 Hz (antennerotatie ≥ 30 rpm) |
| Nominaal vermogen | 400W |
| Werktemperatuur | -40°C tot +55°C |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Azimuth-dekking | 0°~360° |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |