| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01m²) |
| Azimut Kapsamı | 360°+ (Yükseklik Algılama Radarı 3D) |
| Güç Kaynağı | AC220V/250W |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila +60°C |
| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1,2km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 metrekare) |
| Azimut Kapsamı | 4 panelli: 360°+ (Yükseklik Algılama Radarı 3D) |
| Hedef Tespit Hızı | 0,2m/sn - 25m/sn |
| Net ağırlığı | ≤70kg |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
|---|---|
| Endüstriyel alan | Anti UAV sistemi |
| Menşei | Çin |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| İşlev | Drone İha Tespit/Dedektör/Karıştırıcı |
| İşlev | Drone İha Tespit/Dedektör/Karıştırıcı |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Endüstriyel alan | Anti UAV sistemi |
| Menşei | Çin |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Tespit | Radar |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Menzil | 1km/3km/4-6km |
| Şartname | 100 kg civarı |
| Tespit | Radar |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Menzil | 1km/3km/4-6km |
| Nötralizasyon | RF bozucu |
| Şartname | 100 kg civarı |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| dron | 10 |
| Menzil | 10.2km |
| Giriş/çıkış | 1-3km. |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Şartname | hapishane jammer |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Dış mekan kullanımı | Anti İha Sistemi / Karşı Drone / Drone Jammer |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
|---|---|
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |