| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01m²) |
| Azimuth-dekking | 360°+ (hoogtedetectieradar 3D) |
| Voeding | AC220V/250W |
| Werktemperatuur | -40°C tot +60°C |
| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, Mavic, RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Azimuth-dekking | 4 panelen: 360°+ (hoogtedetectieradar 3D) |
| Doeldetectiesnelheid | 0,2 m/s - 25 m/s |
| Netto gewicht | ≤ 70 kg |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Industriële veld | Anti-UAV systeem |
| Oorsprong | China |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Functie | Drone Uav-detectie/detector/stoorzender |
| Functie | Drone Uav-detectie/detector/stoorzender |
|---|---|
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Industriële veld | Anti-UAV systeem |
| Oorsprong | China |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Detectie | Radar |
|---|---|
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Detectie | Radar |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Bereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| neutralisatie | RF-jammer |
| Specificatie | 100 kg rond |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 10 |
| Bereik | 10,2 km |
| Detectiebereik | 1-3 km |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Het openlucht gebruiken | Anti-Uav-systeem / tegenhommel / drone-stoorzender |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
|---|---|
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |