| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| نام محصول | دتکتور هواپیماهای بدون سرنشین |
| فرکانس های تشخیص | 30 مگاهرتز - 6 گیگاهرتز، شامل 2400 مگاهرتز |
| فرکانس کاری | باند S (5 نقطه فرکانس کاری) |
|---|---|
| حداکثر محدوده تشخیص | 5-10 کیلومتر (پهپاد RCS≈0.01 متر مربع) |
| سرعت تشخیص | 0.5m/s ~ 45m/s |
| مصرف برق | ≤ 200 وات |
| بعد | 782 × 549 × 198 میلیمتر (آنتن) |
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
|---|---|
| ظرفیت تولید | 10000 قطعه / سال |
| محدوده تشخیص | 1 تا 3 کيلومتر |
| مشخصات | مسدود کننده زندان |
| مبدا | چین |
| کاربرد | محصولات الکترونیکی ارتباطی |
|---|---|
| بسته حمل و نقل | بسته بندی آلیاژ آلومینیوم |
| ظرفیت تولید | 100 قطعه در سال |
| محدوده تشخیص | 1km/3km/4-6km |
| مشخصات | راه حل یکپارچه |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| پوشش آزیموت | 0 تا 360 درجه |
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| فرکانس کاری | باند S (2.9 گیگاهرتز؛ 5 نقطه فرکانس کاری) |
| فاصله تشخیص | ≥10 کیلومتر (بستگی به شرایط کاری دارد) |
|---|---|
| دقت جهت یابی | ≤±3 درجه |
| فاصله پارازیت | ≥3 کیلومتر (بستگی به شرایط کاری دارد) |
| برنامه | فرودگاه ، آزمایشگاه آزمایشگاه/سیگنال ، سیگنال جامر ، کنفرانس ، هواپیماهای بدون سرنشین کنترل توسط GPS |
| گارانتی | 1 سال |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| نام محصول | دتکتور هواپیماهای بدون سرنشین |
| سفارشی سازی فرکانس | 300 مگاهرتز - 6200 مگاهرتز |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
|---|---|
| نرخ داده | جستجو: ≤2s |
| مصرف برق | ≤250 وات |
| منبع تغذیه | AC220V-AC240V |
| وزن خالص | ≤60 کیلوگرم (با PTZ) |
| ولتاژ برق | AC 100V-240V |
|---|---|
| زمان کار | عملکرد مداوم 7 * 24 ساعت |
| نرخ داده | 3s-7s |
| وزن | 14 کیلوگرم |
| ابعاد | L 410 x W 330 x 190 mm |
| نام | رادار شناسایی هواپیماهای بدون سرنشین |
|---|---|
| برنامه | حفاظت ایمنی |
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| باند فرکانس عملیاتی | باند ایکس |