| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Productnaam | UAV-drone detector |
| Detectiefrequenties | 30 MHz - 6 GHz, inclusief 2400 MHz |
| Werkfrequentie | S-band (5 werkfrequentiepunten) |
|---|---|
| Maximaal detectiebereik | 5-10 km (Drones RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Detectiesnelheid | 0,5 m/s ~ 45 m/s |
| Stroomverbruik | ≤ 200W |
| Dimensie | 782 mm × 549 mm × 198 mm (antenne) |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Oorsprong | China |
| sollicitatie | Communicatie elektronische producten |
|---|---|
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Productiecapaciteit | 100 stuk/jaar |
| Detectiebereik | 1 km/3 km/4-6 km |
| Specificatie | Geïntegreerde oplossing |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Azimuth-dekking | 0°~360° |
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Werkfrequentie | S-band (2,9 GHz; 5 werkfrequentiepunten) |
| Detectie afstand | ≥10km (afhankelijk van de arbeidsomstandigheden) |
|---|---|
| De richting vinden van nauwkeurigheid | ≤ ± 3° |
| Jamming-afstand | ≥3km (afhankelijk van werkomstandigheden) |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Garantie | 1 jaar |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Productnaam | UAV-drone detector |
| Frequentie aanpassing | 300 MHz - 6200 MHz |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
|---|---|
| Gegevenssnelheid | Zoeken: ≤2s |
| Stroomverbruik | ≤250W |
| Voeding | AC220V-AC240V |
| Netto gewicht | ≤60kg (met PTZ) |
| Vermogensspanning | AC 100V-240V |
|---|---|
| Werktijd | 7*24H continu gebruik |
| Gegevenssnelheid | 3s-7s |
| Gewicht | 14kgs |
| Afmetingen | L 410 x B 330 x 190 mm |
| Naam | radar voor het detecteren van drones |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |