| فرکانس کاری | باند C (5.5-5.8GHz) |
|---|---|
| محدوده تشخیص | 1.2 کیلومتر (DJI Phantom 3/4، "Mavic"، RCS≈0.01 متر مربع) |
| حداقل محدوده تشخیص | ≤100 متر |
| پوشش ارتفاعی | 40 درجه |
| منبع تغذیه | AC220V/250W |
| نام | رادار شناسایی پهپاد |
|---|---|
| برنامه | حفاظت ایمنی |
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| باند فرکانس عملیاتی | باند ایکس |
| نام | جعل جمر شناسایی پهپاد |
|---|---|
| حالت کنترل | پشتیبانی از بازدارندگی جهت دار هواپیماهای بدون سرنشین با توان خروجی -70 دسی بل تا 20 دسی بل |
| دامنه موثر | > 20-30 کیلومتر (خط دید) |
| زاویه پوشش کلاهبرداری | افقی 0-360 درجه، عمودی -90 درجه تا +90 درجه |
| منبع تغذیه | AC 220 ولت / 50 هرتز |
| نام | جعل جمر شناسایی پهپاد |
|---|---|
| توان خروجی | 10 مگاوات |
| پوشش | 360 درجه کل حریم هوایی |
| زمان واکنش | <10.0s |
| تحمل فرکانس | ≤ ± 2×10-6 |
| نام | جعل جمر شناسایی پهپاد |
|---|---|
| گروه تداخل | باند فرکانس کامل 400MHz-6GHz، بازه باند فرکانس پشتیبانی و فرکانس سیگنال تداخل سفارشی |
| سرعت چرخشی | افقی 0.1°-20°/S; شیب 0.1°-5°/S |
| زاویه گام | +90 درجه تا 10 درجه |
| زاویه افقی | چرخش مداوم 0-360 درجه افقی؛ |
| مصرف برق | 1000 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V، DC24-28V |
| وزن موتور اصلی | 45 کیلوگرم |
| سطح حفاظت | IP40 |
| دامنه ولتاژ تأمین | 9-36 ولت |
| برنامه | حفاظت ایمنی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| پهپاد | 10 کیلومتر |
| پوشش آزیموت | 360 درجه |
| نام | رادار دفاع هوایی |
|---|---|
| برنامه | حفاظت ایمنی |
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | آشکارساز سیگنال |
| پهپاد | 15 کیلومتر |
| کاربرد | مکان های عمومی |
|---|---|
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | محصولات حفاظتی امنیتی |
| وضوح آشکارساز | 640x512 |
| فاصله کانونی | 75 میلی متر |
| نام | رادار آرایه فازی دیجیتال |
|---|---|
| برنامه | محافظت از ایمنی ، ضد هواپیماهای بدون سرنشین |
| ویژگی | بادوام |
| تایپ کنید | ردیاب سیگنال ، محصولات حفاظت از امنیت |
| امنیت و حفاظت | امنیت زمین |