| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Ürün Adı | UAV Drone Detektörü |
| Algılama Frekansları | 30MHz- 6Ghz, 2400MHZ dahil |
| Çalışma Frekansı | S bandı (5 çalışma frekansı noktası) |
|---|---|
| Maksimum algılama aralığı | 5-10 km (Dronlar RCS≈0,01 metrekare) |
| Algılama Hızı | 0,5m/sn ~ 45m/sn |
| Güç Tüketimi | ≤ 200W |
| Boyut | 782mm × 549mm × 198mm (Anten) |
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
|---|---|
| Üretim kapasitesi | 10000 Adet/Yıl |
| Algılama Aralığı | 1-3km. |
| Şartname | hapishane jammer |
| Menşei | Çin |
| Başvuru | Haberleşme Elektronik Ürünleri |
|---|---|
| Taşıma Paketi | Alüminyum Alaşımlı Paket |
| Üretim kapasitesi | 100 parça/yıl |
| Giriş/çıkış | 1km/3km/4-6km |
| Şartname | Entegre Çözüm |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
|---|---|
| Azimut Kapsamı | 0°~360° |
| Veri Hızı | Arama: ≤2s |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Çalışma Frekansı | S bandı (2,9 GHz; 5 çalışma frekansı noktası) |
| Algılama Mesafesi | ≥10km (çalışma koşullarına bağlıdır) |
|---|---|
| Yön Bulma Doğruluğu | ≤±3° |
| Sıkışma Mesafesi | ≥3km (çalışma koşullarına bağlıdır) |
| Başvuru | Havaalanı, Laboratuvar Testi/Sinyal Jammer, Signal Jammer, Konferans, GPS/Galileo/Glonass tarafından |
| Garanti | 1 Yıl |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Ürün Adı | UAV Drone Detektörü |
| Frekans özelleştirme | 300MHz - 6200MHz |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
|---|---|
| Veri Hızı | Arama: ≤2s |
| Güç Tüketimi | ≤250W |
| Güç Kaynağı | AC220V-AC240V |
| Net ağırlığı | ≤60kg (PTZ ile) |
| Güç Gerilimi | AC 100V-240V |
|---|---|
| Çalışma Süresi | 7*24 saat sürekli çalışma |
| Veri Hızı | 3'lü-7'li |
| Ağırlık | 14KG |
| Boyutlar | U 410 x G 330 x 190 mm |
| İsim | Drone tespit radarı |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Çalışma frekans bandı | Rahim |