| Werkfrequentie | C-band (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Detectiebereik | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 vierkante meter) |
| Minimaal detectiebereik | ≤100m |
| Bescherming van de hoogte | 40 ° |
| Voeding | AC220V/250W |
| Naam | Drone detecteert radar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| Bedrijfsfrequentieband | X-band |
| Naam | Drone-detectie stoorzender-spoofer |
|---|---|
| Controlemodus | Ondersteunt directionele drone-afschrikking met uitgangsvermogen −70 dBm tot +20 dBm |
| Effectief bereik | > 20-30KM (zichtlijn) |
| Spoofing-dekkingshoek | Horizontaal 0–360°, verticaal −90° tot +90° |
| Voeding | AC 220V/50Hz |
| Naam | Drone-detectie stoorzender-spoofer |
|---|---|
| Vermogen | 10mW |
| Dekking | 360°hele luchtruim |
| Reactietijd | <10,0s |
| Frequentietolerantie | ≤ ±2×10-6 |
| Naam | Drone-detectie stoorzender-spoofer |
|---|---|
| Interferentieband | 400 MHz-6 GHz volledige frequentieband, ondersteuningsfrequentiebandinterval en aangepaste interfere |
| Rotatiesnelheid | Horizontaal 0,1°-20°/S; Kantelen 0,1°-5°/S |
| Hoogtehoek | +90°~-10° |
| Horizontale hoek | Horizontaal 0-360° continue rotatie; |
| Stroomverbruik | 1000W |
|---|---|
| Voeding | AC220V, DC24-28V |
| Hoofdmotor gewicht | 45 kg |
| Beschermingsniveau | IP40 |
| Voedingsspanningsbereik | 9-36V |
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 10 km |
| Azimuth-dekking | 360° |
| Naam | luchtverdedigingsradar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheid Bescherming |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector |
| drone | 15 km |
| sollicitatie | Openbare plaatsen |
|---|---|
| functie | Duurzaam |
| Type | beveiligingsproducten |
| Detectorresolutie | 640x512 |
| brandpuntsafstand | 3000 ton/maand |
| Naam | Digitale fasearray radar |
|---|---|
| Sollicitatie | Veiligheidsbescherming, anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Type | Signaaldetector, beveiligingsbeschermingsproducten |
| Veiligheid en bescherming | Grondbeveiliging |