| Çalışma Frekansı | C Bandı (5,5-5,8GHz) |
|---|---|
| Algılama Aralığı | 1,2 km (DJI Phantom 3/4, "Mavic", RCS≈0,01 metrekare) |
| Minimum Algılama Aralığı | ≤100m |
| Yükseklik kapsamı | 40 ° |
| Güç Kaynağı | AC220V/250W |
| İsim | Drone Tespit Radarı |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| Çalışma frekans bandı | Rahim |
| İsim | Drone Algılama Karıştırıcı Sahtekarlığı |
|---|---|
| Kontrol Modu | −70 dBm ila +20 dBm çıkış gücüyle yönlü drone caydırıcılığını destekler |
| Etkili Aralık | > 20-30KM (görüş hattı) |
| Sahte Kapsama Açısı | Yatay 0–360°, Dikey −90° ila +90° |
| Güç Kaynağı | AC 220V / 50Hz |
| İsim | Drone Algılama Karıştırıcı Sahtekarlığı |
|---|---|
| Güç çıkışı | 10 mw |
| Kapsam | 360°tüm hava sahası |
| Tepki Süresi | <10.0s |
| Frekans Toleransı | ≤ ±2×10-6 |
| İsim | Drone Algılama Karıştırıcı Sahtekarlığı |
|---|---|
| Parazit bandı | 400MHz-6GHz tam frekans bandı, frekans bandı aralığını ve özel girişim sinyali frekansını destekler |
| Dönme hızı | Yatay 0,1°-20°/S; Eğim 0,1°-5°/S |
| Eğim açısı | +90°~-10° |
| yatay açı | Yatay 0-360°sürekli dönüş; |
| Güç Tüketimi | 1000W |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC220V, DC24-28V |
| Ana motor ağırlığı | 45kg |
| Koruma Seviyesi | IP40 |
| Besleme voltajı aralığı | 9-36V |
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| dron | 10 km |
| Azimut Kapsamı | 360° |
| İsim | Hava savunması radarı |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik Koruması |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | Sinyal dedektörü |
| dron | 15km |
| Başvuru | Halka açık yerlerde |
|---|---|
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | güvenlik koruma ürünleri |
| Dedektör Çözünürlüğü | 640x512 |
| odak uzaklığı | BTS'in |
| İsim | Dijital fazlı radar |
|---|---|
| Başvuru | Güvenlik koruması, anti-drone |
| Özellik | Dayanıklı |
| Tip | sinyal dedektörü, güvenlik koruma ürünleri |
| Güvenlik ve koruma | Zemin Güvenliği |