| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
|---|---|
| Stroomverbruik | 240W |
| Gewicht | 4,3 kg (eenheid), 11 kg (verpakt) |
| Maat | 277×80×51mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 125W |
| Kanalen | 20 banden (kanaal 1-48) |
|---|---|
| Jamming Range | 2 km FPV-UAV |
| Voeding | DC 28V |
| Werktemperatuur | -20ºC aan +70ºC |
| Stroomverbruik | 700-1400W |
| Netto gewicht | 16kg |
|---|---|
| Totaal vermogen | 75W |
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
| Pakketgrootte | 550 x 450 x 300 mm |
| Beveiligingsstraal | 20-500 meter bij -75dBm |
| Totaal vermogen | 160W |
|---|---|
| Gemiddelde Outputmacht | 47DBM |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot +65°C |
| Voeding | Wisselstroom 110-240 V, gelijkstroom 24 V |
| Gewicht | 6KG |
| Totaal vermogen | 300W |
|---|---|
| Gewicht | 12KG |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C aan +85°C |
| Afmetingen | 510 × 480 × 440 mm |
| Batterijduur | >60 minuten (continu gebruik) |
| Werktemperatuur | -30 ° C tot 60 ° C |
|---|---|
| Totaal vermogen | 330 W |
| Pakketgrootte | 800×700×600mm |
| Voeding | Wisselstroomadapter 50 tot 60 Hz (AC110 of 240V-DC27V) |
| Netto gewicht | 50KG |
| Stroomverbruik | 140W |
|---|---|
| Gewicht | 4,3 kg (verpakkingsgewicht: 7 kg) |
| Maat | 660×290×50mm |
| Werktijd van de batterij | 60 minuten |
| Inschakelen/weg | 3 onafhankelijke schakelaars voor elke band |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Frequentiebereik | 20-6000mhz |
| Bruto gewicht | 45 kg |
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC tot +65ºC |
| Jamming Range | 500-2000 m (afhankelijk van signaalnetwerkomstandigheden) |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 16kg |
|---|---|
| Afmetingen | 350 × 190 × 490 mm |
| Bedrijfsvochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC aan +70ºC |
| Voeding | AC90-260V, DC24-28V |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |