| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 50 W |
| Częstotliwość | 720-1020 MHz |
| Wymiar | 117*40*18mm |
| Waga | 230g |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 150W-200W |
| Częstotliwość | 1170-1280MHz |
| napięcie robocze | 24-36V |
| Rozmiar | 117,1*25,6*16 mm |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 100 W |
| Częstotliwość | 5150-5350 MHz |
| napięcie robocze | 24-36V |
| Rozmiar | 117,1*25,6*16 mm |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 50 W |
| Częstotliwość | 860-930MHz |
| napięcie robocze | 24-28v |
| Rozmiar | 117,1*25,6*16 mm |
| Typ | Moduł radiowy |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 50 W |
| Częstotliwość | 1170-1280MHz |
| napięcie robocze | Napięcie stałe 24–28 V |
| Rozmiar | 125*60*20mm |
| Zdolność produkcyjna | 10000 sztuk/rok |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Specyfikacja | zakłócacz więzienny |
| Zasięg detekcji | 1-3km |
| Pakiet Transportowy | Pakiet ze stopu aluminium |
| Zużycie energii | 5,000 W (w tym platforma chmurowa i zakłócacz) |
|---|---|
| Waga | 150kg (łącznie z platformą chmurową i zakłócaczem) |
| Temperatura pracy | -20ºC do +70ºC |
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | Maksymalnie miesięcznie 95% (temperatura minimalna 25°C) |
| Wysokość | ≤2500m |
| Aplikacja | Lotnisko, testowanie laboratoryjne/Jammer sygnałowy, Jammer, konferencja, dron kontrolny GPS/GALILEO |
|---|---|
| Tworzywo | Aluminium i miedź, tworzywo sztuczne |
| Rozmiar | Średni rozmiar, 320 * 200 * 460 mm, 76 * 20 * 26 cm, 37,5 * 29 * 10 cm |
| Odległość sterowania | 1000 metrów,>500m |
| Wymiar | 210*110*25 (mm) |
| Waga | 3,5 kg |
|---|---|
| Wewnętrzny wymiar pudełka | 450×350×300mm |
| Czas pracy | 1,5 godziny ciągłej pracy |
| Całkowita moc wyjściowa | 40W |
| Kierunkowy zasięg zagłuszania | 1000-1200 metrów (sygnał GPS na odległość 1200 m, poniżej poziomu sygnału ≤-85dBm) |
| Woltaż | 27/28 V prądu stałego, 220 V, 28 V |
|---|---|
| Funkcjonować | sygnał blokowy dronu dronu, izolowany sygnał RF |
| Osiągać | 45/50 dB, 50 dB, 45 dB |
| Tworzywo | Aluminium i miedź, tworzywo sztuczne |
| Odległość sterowania | 1000 metrów,>500m |