| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Sollicitatie | anti-drone |
|---|---|
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 5150-5350 MHz |
| Werkspanning | 8A~10A |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Gewicht | 500g |
| Maat | 117.1*25,6*16 mm |
| Spanning - levering | 24-30V |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Gewicht | 500g |
| Maat | 109,5*28,5*16 mm |
| Spanning - levering | 24-30V |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Gewicht | 500g |
| Maat | 117.1*25,6*16 mm |
| Spanning - levering | 24-30V |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 200W |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Maat | 117.1*25,6*16 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Werkspanning | 24-28V |
| Werkende stroom | 3-4A |
| Maat | 117.1*25,6*16 mm |
| Uitgangsvermogen | 13W |
|---|---|
| Gewicht van de hoofdeenheid | 6KG |
| Afmetingen | 125×30×12cm |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot +50 ° C |
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
|---|---|
| Oplaadtijd | 4 uur |
| Gewicht | 4,3 kg (eenheid), 7 kg (verpakt) |
| Afmetingen | 660×290×50mm |
| Antenne | 8dBi directioneel paneel |
| Jamming straal | 1000-3000 meter |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | Totaal 190W |
| Stroomverbruik | 380W |
| Waterdichte beoordeling | IPX64 |
| Bedrijfstemperatuur | -40 ℃ tot 75 ℃ |