| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 720-1020 MHz |
| Dimensie | 117*40*18 mm |
| Gewicht | 230 g |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 150W-200W |
| Frequentie | 1170-1280 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 117.1*25,6*16 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 5150-5350 MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Maat | 117.1*25,6*16 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 860-930MHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Maat | 117.1*25,6*16 mm |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 1170-1280 MHz |
| Werkspanning | DC 24-28V |
| Maat | 125*60*20mm |
| Productiecapaciteit | 10000 stuks/jaar |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Specificatie | gevangenis stoorzender |
| Detectiebereik | 1-3 km |
| Transportpakket | Verpakking van aluminiumlegering |
| Stroomverbruik | 5,000 W (inclusief cloudplatform en jammer) |
|---|---|
| Gewicht | 150 kg (inclusief cloudplatform en stoorzender) |
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC aan +70ºC |
| RELATIEVE VOCHTIGHEID | Maandelijks maximaal 95% (minimumtemperatuur 25ºC) |
| Hoogte | ≤2500m |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Maat | Middelgrote maat, 320 * 200 * 460 mm, 76 * 20 * 26 cm, 37,5 * 29 * 10 cm |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |
| Dimensie | 210*110*25 (mm) |
| Gewicht | 3,5 kg |
|---|---|
| Binnendoosafmeting | 450×350×300mm |
| Werktijd | 1,5 uur continu gebruik |
| Totaal uitgangsvermogen | 40W |
| Richtingsbereik | 1000-1200 meter (GPS-signaal voor 1200 m, onder signaalniveau ≤-85dBm) |
| Spanning | 27/28 V gelijkstroom, 220 V, 28 V |
|---|---|
| Functie | Drone Jammer Block Signal of Drone, isoleer RF -signaal |
| Verdienen | 45/50 dB, 50 dB, 45 dB |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Bedieningsafstand | 1000 meter,>500m |