| Całkowita moc wyjściowa | 220 W |
|---|---|
| Rozmiar ciała | Korpus 45*35*25 CM (antena 6*2 CM) |
| Masa ciała | 25,0 kg |
| Temperatura pracy | -20℃~75℃ |
| Wilgotność robocza | 35~95% |
| Metoda ładowania | 29,4 V Adapter ładujący |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 135 W |
| Odległość zagłuszania | 2,5-3 km (Mavic 2) |
| Czas pracy na baterii | 40 minut |
| Waga | 4,35 kg |
| Tryb zasilania | Bateria wewnętrzna 1h: 28V, 5A lub bateria zewnętrzna |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 125 W |
| Zużycie energii | 240 W |
| anteny paneli kierunkowych | 8dbi |
| Rozmiar | 660X290X50mm |
| Nazwa | Urządzenie zapobiegające zakłócaniu dronów |
|---|---|
| Częstotliwość robocza | L1: 1575,42 MHz B1: 1561,098 MHz |
| Odporność na zakłócenia | Stosunek sygnału do zakłócenia pojedynczego zakłócenia: ≥105dB Stosunek sygnału do zakłócenia potrój |
| Dokładność prędkości | ≤0,2 m/s (95%) |
| Dokładność czasu | ≤100ns (95%) |
| Pojemność baterii | 24V10A/H |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 135 W |
| Czas pracy na baterii | 40 minut |
| Odległość zagłuszania | 2,5-3km (Mavica2) |
| Waga | 4,35 kg |
| Temperatura pracy | -25 do 50°C |
|---|---|
| Waga | Maksymalnie 35kg |
| Odległość zagłuszania | Minimum 1,5 km |
| Bateria | Wbudowana bateria litowa, działa ponad 1 godzinę |
| Gwarancja | 1 rok |
| Wilgotność | 30%-95% |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20ºC do +70ºC |
| Czas pracy baterii | 1,5 godziny (24 V, 24 A) |
| Waga jednostki głównej | 16,8 kg |
| Zasilanie | AC90-260V, DC24-28V |
| Nazwa | Urządzenie zapobiegające zakłócaniu dronów |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 2400-2500 MHz | 5150-5350 MHz/5725-5850 MHz |
| Maksymalna moc wyjściowa | 43dBm(20W) | 43 dBm (20 W) |
| Moc wyzwalacza wejściowego | Min.: 3 dBm Maks.: 23 dBm | Min.: 3 dBm Maks.: 23 dBm |
| Napięcie ładowania | 16,8 V/3 A |
| Nazwa | Urządzenie zapobiegające zakłócaniu dronów |
|---|---|
| Zakres częstotliwości | 2400-2500 MHz | 5150-5350 MHz/5725-5850 MHz |
| Moc wyzwalacza wejściowego | Min.: 3 dBm Maks.: 23 dBm | Min.: 3 dBm Maks.: 23 dBm |
| Obecnie zaopatrzenie | 3,2 A przy wyjściu 43 dBm 16,8 V | 3,2 A przy wyjściu 43 dBm 16,8 V |
| Temperatura przechowywania | 40°C~+150°C |
| Czas pracy | 50 minut |
|---|---|
| Waga | 1,8 kg |
| Wymiary | 200 x 135 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zasilanie | AC100-240 V |