| Totaal uitgangsvermogen | 220 W |
|---|---|
| Lichaamsgrootte | Lichaam 45*35*25 CM (antenne 6*2 CM) |
| Lichaamsgewicht | 250,0 kg |
| Werktemperatuur | -20℃~75℃ |
| Werkvochtigheid | 35 tot 95% |
| Oplaadmethode | 29.4V oplaadadapter |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 135W |
| Jamming-afstand | 2,5-3 km (Mavic 2) |
| Werktijd van de batterij | 40 minuten |
| Gewicht | 4,35 kg |
| Voedingsmodus | Binnenbatterij 1 uur: 28V, 5A of externe batterij |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 125W |
| Stroomverbruik | 240W |
| richtingspaneelantenne | 8dbi |
| Maat | 660X290X50mm |
| Naam | Drone-antistoorzenderapparaat |
|---|---|
| Bedrijfsfrequentie | L1: 1575,42 MHz B1: 1561,098 MHz |
| Interferentiebestendigheid | Signaal-interferentieverhouding met enkele interferentie: ≥105dB Signaal-interferentieverhouding met |
| Snelheidsnauwkeurigheid | ≤0,2 m/s (95%) |
| Timing nauwkeurigheid | ≤100ns (95%) |
| Batterijcapaciteit | 24V10A/H |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 135W |
| Werktijd van de batterij | 40 minuten |
| Jamming-afstand | 2,5-3 km (Mavica2) |
| Gewicht | 4,35 kg |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot 50°C |
|---|---|
| Gewicht | Maximaal 35 kg |
| Jamming-afstand | Minimaal 1,5 km |
| Batterij | Ingebouwde lithiumbatterij, werkt ruim 1 uur |
| Garantie | 1 jaar |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20ºC aan +70ºC |
| Batterijduur | 1,5 uur (24V, 24A) |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 16.8kg |
| Voeding | AC90-260V, DC24-28V |
| Naam | Drone-antistoorzenderapparaat |
|---|---|
| Frequentiebereik | 2400-2500 MHz | 5150-5350 MHz/5725-5850 MHz |
| Maximaal uitgangsvermogen | 43dBm(20W) | 43dBm(20W) |
| Input triggervermogen | Min:3dBm Max:23dBm | Min: 3 dBm Max: 23 dBm |
| Laadspanning | 16,8V/3A |
| Naam | Drone-antistoorzenderapparaat |
|---|---|
| Frequentiebereik | 2400-2500 MHz | 5150-5350 MHz/5725-5850 MHz |
| Input triggervermogen | Min:3dBm Max:23dBm | Min: 3 dBm Max: 23 dBm |
| Huidige levering | 3,2A@Pout 43dBm 16,8V | 3,2A@Pout 43dBm 16,8V |
| Opslagtemperatuur | 40ºC~+150ºC |
| Werktijd | 50 minuten |
|---|---|
| Gewicht | 10,8 kg |
| Afmetingen | 200 x 135 x 50 mm (alleen hoofdeenheid, exclusief antennes) |
| Garantie | 1 jaar |
| Voeding | AC100-240V |