| Totaal uitgangsvermogen | 70W |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 °C tot +55 °C |
| Stroomverbruik | 120W |
| Gewicht | 2,8 kg (product), 5 kg (verpakking) |
| Maat | 660*290*50mm |
| Vermogen | 37DBM |
|---|---|
| Voeding | Ingebouwde 24V, 8A batterij (120 minuten continu gebruik) |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Naam | Drone-signaalverstoorders |
|---|---|
| Gewicht | 6.0Kg |
| Afmetingen | 960×400×230 mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Stroomverbruik | 180W |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50 W per band, 50 W-100 W (47-50 dBm), 100 W (50 dBm), 100 Watt, 50 W (47 dBm) |
| Garantie | 1 jaar |
| Gewicht | 45 kg, 10,5 kg,> 50 kg, <4 kg, 17 kg |
| Materiaal | Aluminium en Cooper, Kunststof |
| Naam | Draagbare signaalverwarmer voor drones |
|---|---|
| Stroomverbruik | 240W |
| Afmetingen | 277 × 80 × 51 mm |
| Gewicht | 5,0 kg (eenheid), 13 kg (verpakt) |
| Werktijd van de batterij | 45 minuten |
| Naam | Antiuav Hommelstoorzender |
|---|---|
| levensduur van de batterij | 45-70 minuten |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +55°C |
| Stroomverbruik | 55W |
| Afmetingen | 277×80×51mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot +70°C |
|---|---|
| Voeding | 220 V 50 Hz |
| Maximale hoogte | ≤ 2.500 m |
| Beschermingsgraad | IP66 |
| Gewicht | 150 kg (inclusief wolkenplatform en stoorzender) |
| Afmetingen | 350 × 190 × 490 mm |
|---|---|
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Stroomverbruik | 400W |
| Voeding | AC90-260V, DC24-28V |
| Gewicht van de hoofdeenheid | 16.8kg |
| Ingebouwde batterij | 24V10A (zorgt voor 2 uur continu gebruik) |
|---|---|
| Jamming straal | >1500 meter (tot 2000 meter voor standaard UAV's) |
| Afmetingen (L × W × H) | 785×268×91mm (exclusief antennes) |
| Gewicht | 6KG |
| Sollicitatie | Airport, Lab Testing/Signal Jammer, Signal Jammer, Conference, Control Drone door GPS/Galileo/Glonas |
| Stroomverbruik | 1000W |
|---|---|
| Voeding | AC220V, DC24-28V |
| Hoofdmotor gewicht | 45 kg |
| Beschermingsniveau | IP40 |
| Voedingsspanningsbereik | 9-36V |