| Czas pracy | 3,0 godziny |
|---|---|
| Waga | 1,8 kg |
| Wymiary | 200 x 135 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa AC100-240V lub 12V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Całkowita moc wyjściowa | 10 watów |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V, DC 5V/8A |
| Zużycie energii | 30 W |
| Waga | 2,8 kg |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Nazwa | Przenośny moduł blokujący GPS |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10-+50℃ |
| Czas pracy | 1-2 godziny |
| Wymiary urządzenia | 135×77×35mm (bez anten) |
| Waga | 650g |
| Zasilanie | AC100-240 V |
|---|---|
| Czas pracy | 50 minut |
| Waga | 1,8 kg |
| Wymiary | 200 x 135 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa | Blokada sygnału Wi-Fi |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Cechy2 | Weryfikacja hałasu otoczenia |
| Waga | 45 g/sztuka, ≤ 45 kg (6 kanałów), 30 g |
| Moc | 150 mA,Dostępne przy napięciu 12 V–24 V DC |
| Typ | sprzęt zakłócający, przenośny. Etui, Dron sterowany jednym klawiszem z powrotem do ziemi lub punktu |
|---|---|
| Kolor | Czarny, standardowy czarny |
| Aplikacja | Bezpieczeństwo publiczne, dla kobiet w ciąży. Anti-Tracking Anti-Spying Anti-Radiation, Sterowanie d |
| Waga | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 funta), 45 kg |
| Stan | Nowy |
| Nazwa | urządzenia do zagłuszania telefonów komórkowych |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 16 watów |
| Zasilanie | AC110-240V, DC 12V |
| Waga | 3 KG |
| Rozmiar | 470*360*8,5mm |
| Nazwa | Więzienne zagłuszacze telefonów komórkowych |
|---|---|
| Zakres temperatur | -20 do +55°C |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Waga brutto | 5,5 kg |
| Moc wyjściowa RF | 26 watów |
| Nazwa | Więzienne zagłuszacze telefonów komórkowych |
|---|---|
| Rozmiar | 25 x 17 x 7,1 cm |
| Waga urządzenia | 0,67 kg |
| Promień ekranujący | Do 30 metrów, siła sygnału <= -75dbm |
| Zużycie energii | 25 W |
| Wymiary | 335 x 238 x 60 mm (bez anteny) |
|---|---|
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy 50 do 60 Hz (AC110 lub 240 V-DC 27 V) |
| Waga | Netto 6kg |
| Temperatura pracy | -20°C do +60°C |
| Całkowita moc | 70 W |