| Całkowita moc wyjściowa | 8 watów |
|---|---|
| Zasilanie | AC 110-240 V, DC 5 V/8 A |
| Ciśnienie powietrza | 86-106 kPa |
| Waga | 1.56 kg |
| Wejście zasilania | AC 110V-240V |
| Nazwa | Przenośne blokady telefonów komórkowych |
|---|---|
| Waga urządzenia | 1500g |
| Wilgotność robocza | 5% do 80% |
| Całkowita moc wyjściowa | 7W |
| Woltaż | AC100-240V DC12V |
| Całkowita moc wyjściowa | 80W |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V, DC 24V |
| Zużycie energii | 200 W |
| Temperatura pracy | -10℃ do +55℃ |
| Zakres zagłuszania | 10–80 metrów, w zależności od lokalnej siły sygnału |
| Wymiary | 90×50×15 mm (dł.×szer.×wys.) |
|---|---|
| Waga netto | 0,32 kg |
| Całkowita moc | 0,5 W. |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Promień ekranujący | 5-10 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Wymiary | 370 x 140 x 51 mm |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 18w |
| Waga | 4,0 KG |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V AC z zasilaczem AC (AC100-240V-DC12V) |
| Zakres zagłuszania | Do 40m (zasięg zależny od siły sygnału na danym obszarze) |
| Całkowita moc | 12 watów |
|---|---|
| Zasilanie | AC: 110/220 V DC 5 V, prąd elektryczny: 12 A |
| Promień ekranujący | Do 40 metrów, siła sygnału <= -75dbm |
| Waga urządzenia | 1,75 kg |
| Rozmiar | 21*17*6cm |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy |
|---|---|
| Wymiary | 90×50×15mm (długość×szerokość×wysokość) |
| Waga netto | 0,32 kg |
| Ciągłe działanie | Około 2 godzin |
| Całkowita moc | 0,5 W. |
| Waga netto | 0,32 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90×50×15mm (długość × szerokość × wysokość) |
| Całkowita moc | 0,5 W. |
| Promień ekranujący | 5-10 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Ciągłe działanie | Około 2 godzin |
| Wilgotność | 30%-95% |
|---|---|
| Rozmiar | 330×280×120 mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Waga brutto | 5,5 kg |
| Moc wyjściowa RF | 26 watów |
| Całkowita moc wyjściowa | 10 watów |
|---|---|
| Zakres zakłóceń (promień) | 2 - 40 metrów (w zależności od siły lokalnego sygnału) |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Waga | 2,8 kg |
| Rozmiar | 210*170*50mm |