| Nazwa | Zakłócacz sygnału Wi-Fi Bluetooth |
|---|---|
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC |
| Całkowita moc | 5,6 w |
| Promień ekranujący | 2-20 metrów przy -75dBm |
| Wbudowana bateria | 7,4 V/4700 mAh |
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Wymiary | 165×96×46mm (bez anteny) |
| Waga netto | 1,5 kg |
| Całkowita moc | 8,4 W |
| Wbudowana bateria | 7,4 V/10000 mAh |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, AC 100 do 240 V |
|---|---|
| Efektywny zakres | 1-20 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Całkowita moc wyjściowa | 0,5 W |
| Waga | 250G |
| Waga produktu | Około 7,5kg |
|---|---|
| Rozmiar produktu | 460 * 238 * 60 mm (bez anten) |
| Moc wyjściowa | Łącznie 42 W, 1-3 W na pasmo |
| Promień zacięcia | 2-40 metrów (w zależności od lokalnej siły sygnału) |
| Zasilanie | AC 110 V lub 220 V do DC 12 V |
| Typ | sprzęt zakłócający, przenośny. Etui, Dron sterowany jednym klawiszem z powrotem do ziemi lub punktu |
|---|---|
| Rozmiar | 746 mm dł. x 288 mm wys. x 79 mm szer., rozmiar niestandardowy, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 3 |
| Waga | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 funta), 45 kg |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 12 miesięcy, 1 rok |
| Moc wyjściowa | 125 W |
|---|---|
| Wymiar | 410 x 240 x 100 mm |
| Waga | 6 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Wentylatory chłodzące | 3PCS |
| Waga | 7,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 395 mm x 238 mm x 60 mm |
| Zasilanie | Kabel AC 100-240V i 12V do akumulatora samochodowego (długość 300mm) |
| Całkowita moc wyjściowa | 38 W. |
| Zakres zagłuszania | Do 40 m (w zależności od lokalnej siły sygnału) |
| Nazwa | zakłócacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Rozmiar | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm lub niestandardowe, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, dostosowane |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 1 rok, 12 miesięcy, 6 miesięcy, 2 lata |
| Waga | 1-2 KG, 40 g, 60 g, 28 g |
| Styl | Kąpielówki, jammerka do pływania, bikini, koszulka z ochroną przeciwsłoneczną, top biustonosza i str |
|---|---|
| Kolor | Jak pokazują zdjęcia |
| Projekt | Projekty OEM, zlecić projektantom wykonanie nowego szkicu, druk kwiatowy, konfigurowalne, niestandar |
| Rozmiar | M, XL, L, S, XXS |
| Uszczelka | 1 szt./Torba Opp, torba Opp, życzenia klienta, 1 zestaw/torba Opp |
| Rozmiar | 25 x 17 x 7,1 cm |
|---|---|
| Waga urządzenia | 0,67 kg |
| Promień ekranujący | Do 30 metrów, siła sygnału <= -75dbm |
| Zużycie energii | 25 W |
| Kompletne akcesoria | Cztery anteny, kabel zasilający, pilot zdalnego sterowania, uchwyt stały |