| Całkowita moc wyjściowa | 6,5 W |
|---|---|
| Waga | 950g |
| Wymiary | 90x38x156mm (bez anten) |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Zakres zagłuszania | 10-30M w zależności od siły sygnału |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
|---|---|
| Wymiary | 90×38×156mm (bez anten) |
| Waga | 950g |
| Bateria | Wbudowane 4300 mAh |
| Całkowita moc wyjściowa | 6,5 W |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| Promień ekranujący | 5-50 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Wymiary | 238×60×395 mm |
| Waga netto | 7,0 kg |
| Opcjonalne częstotliwości | 4G2300, WIFI5.8G, 3.6G, UHF200-400MHz, kamera bezprzewodowa 1000-1390MHz itp. |
| Całkowita moc wyjściowa | 30-35 W |
|---|---|
| Zasilanie | 10,6 V - 36 V / 1,5 A, 10,6 V - 36 V / 1,5 A |
| Waga | 6,5 kg |
| Rozmiar | 395×238×60 mm |
| Temperatura pracy | -10℃ do +55℃ |
| Całkowita moc wyjściowa | 2 waty |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V 12V |
| Wbudowana bateria | 2500 mA/godz |
| Wymiary urządzenia | 113×60×31mm |
| Wilgotność robocza | 5% - 95% |
| Nazwa | przenośny zakłócacz sygnału |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Wymiar | 200 x 135 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Waga | 1,8 kg |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa AC100-240V lub 12V |
| Bateria | Wbudowany 4000mA/h |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 2,5 W |
| Waga | 650g |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, AC 100 do 240 V |
| Czas pracy | 1-2 godziny |
| Całkowita moc wyjściowa | 25-30 W |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | Do 50-70m (zasięg zależny od siły sygnału na danym obszarze) |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, 100 do 240 V AC, z zasilaczem AC (AC100-240V-DC12V) |
| Wymiary | 330 x 238 x 60 mm |
| Waga | 5,8 kg (pełny zestaw) |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy 50-60 Hz |
|---|---|
| Całkowita moc | 70 W |
| Promień ekranujący | 20-80 metrów przy -75dBm |
| Temperatura pracy | -20°C do +60°C |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Zasilanie | 50-60 Hz, prąd przemiany prądu 100-240 V |
|---|---|
| Wbudowana bateria | 4300 mAh |
| Czas pracy | 1,5 godziny |
| Efektywny zakres | 10-30 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Waga | 950g |