| Wymiary | 380 × 280 × 130 mm z wbudowanymi antenami kierunkowymi o dużym wzmocnieniu 2-10 dBi |
|---|---|
| Rozmiar opakowania | 485 × 350 × 185 mm |
| Waga netto | 4,8 kg |
| Całkowita moc | 103 W |
| Odległość ekranująca | 10-100 metrów przy -75dBm |
| Zużycie energii | 60 watów |
|---|---|
| Waga | 2,5 kg |
| Rozmiar | 278*137*42mm |
| Zasilanie | AC110-240V, DC 12V |
| Typ | GPS, WiFi, zakłócacze RF |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
|---|---|
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, AC 100 do 240 V |
| Zakres zagłuszania | 1-10M w zależności od siły sygnału |
| Waga | 800G |
| Wymiary | 62x30x118mm (bez anten) |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, AC 100 do 240 V |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 2,5 W |
| Waga | 850g |
| Wymiary | 78x34x138mm (bez anten) |
| Czas pracy | 1-2 godziny |
| Czas pracy | 1-2 godziny |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Wymiary | 78x34x138mm (bez anten) |
| Waga | 850g |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, AC 100 do 240 V |
| Rozmiar opakowania | 250×240×70mm |
|---|---|
| Całkowita moc | 5 W |
| Wbudowana bateria | 7.4V/8000mAh |
| Ciągłe działanie | ponad 3 godziny |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Aplikacja | Lotnisko, testowanie laboratoryjne/Jammer sygnałowy, Jammer, konferencja, dron kontrolny GPS/GALILEO |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | Czarny |
| Tworzywo | Aluminium i miedź, tworzywo sztuczne |
| Odległość sterowania | 1000 metrów,>500m |
| Zasilanie | AC220V |
|---|---|
| Wymiary | 300×200×150 mm |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Moc wyjściowa | 65 W. |
| Temperatura pracy | -20 do +55°C |
| Zasilanie | AC110-240V, 12V/2A |
|---|---|
| Wbudowana bateria | 2000 mA/h |
| Rozmiar urządzenia | 113*60*31mm |
| Zakres temperatur | -10 ° C do +50 ° C. |
| Wbudowany czas pracy baterii | 1-2 godziny |
| Całkowita moc wyjściowa | 100 W |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V, DC 27V 10A |
| Zużycie energii | 150 W |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Zakres zagłuszania | 20-80 metrów (w zależności od lokalnej siły sygnału) |