| Waga produktu | 0,6 kg |
|---|---|
| Pojemność baterii | 6000 mAh / 12 V (3*2000 mAh) |
| Efekt ekranowania | > 80% |
| Rozmiar produktu | 142*74*29mm |
| Prąd roboczy | 0,3a |
| Całkowita moc wyjściowa | 100 watów |
|---|---|
| Waga | 10 kg |
| Wymiary | 350×270×130 mm (dł.×szer.×wys.) |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
|---|---|
| Waga brutto | 2 kg |
| Promień zakleszczenia | 5m-30m (w zależności od siły sygnału i otoczenia) |
| Temperatura pracy | -20 do +55 stopni Celsjusza |
| Wymiary | 320×240×60mm |
| Wejście zasilania | AC 110-240V |
|---|---|
| Zasilanie | 165 W |
| Waga | 6,5 kg |
| Rozmiar produktu | 440×410×120mm |
| Wilgotność | ≤85% wilgotności względnej |
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Rozmiar opakowania | 250×240×100 mm |
| Waga brutto | 1,35 kg |
| Wbudowana bateria | 7.4V/8000mAh |
| Ciągłe działanie | Ponad 3 godziny |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, AC 100 do 240 V |
|---|---|
| Bateria | Zasilacz sieciowy (DC12V), wbudowana bateria 4000mA/H |
| Zakres zagłuszania | 1-20M (w zależności od siły sygnału) |
| Waga | 650g |
| Wewnętrzny wymiar pudełka | 220×202×65 mm |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy 50-60 Hz (AC110/240 V-DC27 V) |
|---|---|
| Wymiary | 335 × 238 × 60 mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +60°C |
| Całkowita moc | 70 W |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Rozmiar opakowania | 250×240×100 mm |
|---|---|
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
| Waga netto | 1kg |
| Wbudowana bateria | 7.4V/8000mAh |
| Ciągłe działanie | ponad 3 godziny |
| Impedancja | 50 omów |
|---|---|
| Osiągać | 2-3 dBi |
| Max. Moc | 50 W |
| Kolor | Czarny |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, AC 100 do 240 V |
|---|---|
| Waga | 800G |
| Wymiary | 62x30x118mm (bez anten) |
| Czas pracy | 1-2 godziny |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |