| Osiągać | 2-3 dBi |
|---|---|
| Max. Moc | 50 W |
| Kolor | Czarny |
| Zakres częstotliwości | Taki sam jak kanał zakłócający |
| Polaryzacja | Pionowy |
| Waga | 3,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 305 x 140 x 51 mm |
| Całkowita moc wyjściowa | 15w |
| GPS L2 | 1170-1300 MHz |
| Zakres zagłuszania | 2-50 metrów (w zależności od lokalnej siły sygnału) |
| Rozmiar opakowania | 25×24×7cm |
|---|---|
| Całkowita moc | 7W |
| Promień ekranujący | 2-20 metrów przy -75dBm |
| Ciągłe działanie | Ponad 2 godziny |
| Wbudowana bateria | 7.4V/8000mAh |
| Waga | 4,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 455 × 470 × 100 mm |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Zakres zagłuszania | 20-80 metrów (w zależności od lokalnej siły sygnału) |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 55 ℃ |
|---|---|
| Masa ciała | 17,0 kg |
| Rozmiar ciała | 450×450×200mm |
| Wilgotność robocza | 35% do 85% |
| Wejście zasilania | AC 160 V-240 V |
| Waga | 4,0 kg (komplet) |
|---|---|
| Wymiary | 370 x 140 x 51 mm |
| Zasilanie | AC 100-240 V, 50-60 Hz z adapterem DC12 V |
| Całkowita moc wyjściowa | 18w |
| Zakres zagłuszania | Do 40 metrów (zasięg różni się w zależności od lokalnej siły sygnału) |
| Zasilanie | 50-60 Hz, 100-240 V AC |
|---|---|
| Waga | 4,0 KG |
| Rozmiar | -10℃ do +55℃ |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Zakres zakłóceń (promień) | 10-40 metrów (w zależności od lokalnej siły sygnału) |
| Rozmiar produktu | 44 × 11 × 3,5 cm |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V do DC12V |
| Promień zacięcia | 2-40 metrów (w zależności od siły lokalnego sygnału) |
| Moc wyjściowa | Razem 18 W |
| Układ chłodzenia | Projekt komunikacji małej mocy |
| Zasilanie | AC100-240V lub DC 24V |
|---|---|
| Czas pracy | Ciągła praca przez 24 godziny |
| Wymiary | 440x250x90mm |
| Waga | 7 kg |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Wilgotność | 5% - 95% |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Waga | 3,0 KG |
| Zużycie energii | 75 watów |
| Rozmiar | 44*11*3,5 cm |