| Wymiary | 592×395×265 mm |
|---|---|
| Wilgotność | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Zakres zagłuszania | 50-300 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Liczba anten | 3 |
| Rozmiar produktu | 440×410×120mm |
|---|---|
| Waga | 6,5 kg |
| Zasilanie | 250 W |
| Zysk anteny | 5dBi |
| VSWR | ≤1,5 |
| Moc wyjściowa | Łącznie 45 W, 1-3 W na każde pasmo |
|---|---|
| Zasilanie | AC110 lub 220 V do DC12 V |
| Rozmiar produktu | 450 x 238 x 60 mm (bez anteny) |
| Waga produktu | 8 KG |
| Czas pracy | Ciągłe działanie |
| Waga | 0,8 kg |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10 ° C do +50 ° C. |
| Gwarancja | 1 rok od daty wysyłki |
| Wymiary urządzenia | 113 × 60 × 31 mm |
| Czas pracy baterii | 1-2 godziny przy pełnym naładowaniu |
| Nazwa | Przenośny moduł blokujący GPS |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10-+50℃ |
| Czas pracy | 1-2 godziny |
| Wymiary urządzenia | 135×77×35mm (bez anten) |
| Waga | 650g |
| Zakres zagłuszania | Promień 3-20 metrów |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa | 1-2 W |
| Rozmiar | 16.5*94*45mm (bez anteny) |
| Waga | 1050G |
| Czas pracy baterii | około 2 godzin |
| Wbudowana bateria | 27/28 V prądu stałego, 220 V, 28 V |
|---|---|
| Promień zakleszczenia | 2-3 km |
| Moc wyjściowa | 78 W |
| Rozmiar | 346×216×100 mm |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Nazwa | Broń zamaskująca drony |
|---|---|
| Moc wyjściowa | 37dBm |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator 24V, 8A (120 minut pracy na pełnej mocy) |
| Gwarancja | 1 rok |
| Tworzywo | Aluminium i miedź, tworzywo sztuczne |
| Całkowita moc | 80-100W |
|---|---|
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Temperatura pracy | -30 ° C do 60 ° C. |
| Rozmiar opakowania | 460×235×95mm |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy 50 do 60 Hz (AC110 lub 240 V-DC 27 V) |
| Zasilanie | AC 110-240 V lub 12 V/24 V DC |
|---|---|
| Średnia moc wyjściowa | 30dBm |
| Waga | 250G |
| Moc wyjściowa | 800 mW |
| Zakres zagłuszania | 1-10 metrów (-75dBm) |