| Typ | sprzęt zakłócający, przenośny. Etui, Dron sterowany jednym klawiszem z powrotem do ziemi lub punktu |
|---|---|
| Rozmiar | 746 mm dł. x 288 mm wys. x 79 mm szer., rozmiar niestandardowy, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 3 |
| Waga | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 funta), 45 kg |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 12 miesięcy, 1 rok |
| Zasilanie | 50-60 Hz, prąd przemiany prądu 100-240 V |
|---|---|
| Efektywny zakres | 1-20 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Waga | 850g |
| Wymiary | 78x34x138mm (bez anten) |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Gwarancja | 1 rok, 12 miesięcy, 6 miesięcy, 2 lata |
|---|---|
| Waga | 1-2 KG, 40 g, 60 g, 28 g |
| Używać | Telefon komórkowy, karta kredytowa, samochód/samochód/pojazd/motocykl/rower elektryczny/skuter |
| Komunikacja | Bezprzewodowy |
| Złącza | USB, BLUETOOTH |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
|---|---|
| Wilgotność | 30%-95% |
| Wymiary | 592×395×265 mm |
| Waga | 45 kg |
| Zakres zagłuszania | 50-600 m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Zasilanie | AC110-240V, DC 24V |
|---|---|
| Zużycie energii | 200 W |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Zakres zagłuszania | 20-80 metrów |
| Rozmiar opakowania | 25×22,5×8cm |
|---|---|
| Osiągać | 2.0dBi |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Długość anteny | 140 mm |
| Zasilanie | Zasilacz 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC), ładowarka samochodowa: DC12V IN |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy 50-60 Hz (AC110/240 V-DC27 V) |
|---|---|
| Rozmiar opakowania | 450 × 235 × 95 mm |
| Waga | Netto 6kg |
| Temperatura pracy | -30 ° C do 60 ° C. |
| Promień ekranujący | 20-80 metrów przy -75dBm |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC12V 8A) |
|---|---|
| Promień zakleszczenia | 5m-30m (w zależności od siły sygnału i otoczenia) |
| Rozmiar | 320×240×60mm |
| Wilgotność | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20 do +55°C |
| Impedancja | 50 omów |
|---|---|
| Osiągać | 2-3 dBi |
| Kolor | Czarny |
| Rozmiar | 210*120*30mm |
| Waga | 1,5 kg |
| Całkowita moc wyjściowa | 10 watów |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V, DC 5V/8A |
| Zużycie energii | 30 W |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Zakres wilgotności | 5% - 95% |