| Wymiary | 45×24×8,5 cm |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V, DC 24V |
| Zużycie energii | 60 W |
| Zakres zagłuszania | Promień 20-50 m (w zależności od lokalnego natężenia sygnału) |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Nazwa | Zakłócacz sygnału Wi-Fi Bluetooth |
|---|---|
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC |
| Całkowita moc | 5,6 w |
| Promień ekranujący | 2-20 metrów przy -75dBm |
| Wbudowana bateria | 7,4 V/4700 mAh |
| Zasilanie | 50-60 Hz, prąd przemiany prądu 100-240 V |
|---|---|
| Zakres ekranowania | 1-20 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Waga | 850g |
| Czas pracy | 1-2 godziny |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Całkowita moc wyjściowa | 200 W |
|---|---|
| Zasilanie | AC220V, DC 28V |
| Waga | 24 kg |
| Wymiary | 520 × 300 × 250 mm |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
|---|---|
| Wymiary | 90×38×156mm (bez anten) |
| Waga | 950g |
| Bateria | Wbudowane 4300 mAh |
| Całkowita moc wyjściowa | 6,5 W |
| Moc wyjściowa | 37dBm |
|---|---|
| Zasilanie | Wbudowany akumulator 24V, 8A (120 minut ciągłej pracy) |
| Aplikacja | Lotnisko, testowanie laboratoryjne/Jammer sygnałowy, Jammer, konferencja, dron kontrolny GPS/GALILEO |
| Gwarancja | 1 rok |
| Tworzywo | Aluminium i miedź, tworzywo sztuczne |
| Waga netto | 0,32 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90×50×15mm (długość × szerokość × wysokość) |
| Całkowita moc | 0,5 W. |
| Promień ekranujący | 5-10 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Ciągłe działanie | Około 2 godzin |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| Promień ekranujący | 5-50 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Wymiary | 238×60×395 mm |
| Waga netto | 7,0 kg |
| Opcjonalne częstotliwości | 4G2300, WIFI5.8G, 3.6G, UHF200-400MHz, kamera bezprzewodowa 1000-1390MHz itp. |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy |
|---|---|
| Wymiary | 90×50×15mm (długość×szerokość×wysokość) |
| Waga netto | 0,32 kg |
| Ciągłe działanie | Około 2 godzin |
| Całkowita moc | 0,5 W. |
| Czas pracy | 3,0 godziny |
|---|---|
| Waga | 1,8 kg |
| Wymiary | 200 x 135 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa AC100-240V lub 12V |
| Gwarancja | 1 rok |