| Wymiary | 335 x 238 x 60 mm (bez anteny) |
|---|---|
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy 50 do 60 Hz (AC110 lub 240 V-DC 27 V) |
| Waga | Netto 6kg |
| Temperatura pracy | -20°C do +60°C |
| Całkowita moc | 70 W |
| Rozmiar opakowania | 25×24×7cm |
|---|---|
| Waga netto | 1,3 kg |
| Całkowita moc | 7W |
| Wbudowana bateria | 7.4V/8000mAh |
| Ciągłe działanie | Ponad 120 minut |
| Całkowita moc wyjściowa | 15w |
|---|---|
| Promień ekranujący | 10-40 metrów |
| Zasilanie | 50-60 Hz, 100-240 V AC |
| Usługi OEM | Dostępne usługi OEM |
| Zakres zagłuszania | 10-40 metrów |
| Nazwa | zakłócacz sygnału telefonu komórkowego |
|---|---|
| Rozmiar | 14,5 * 9,5 cm, 20 * 10 cm lub niestandardowe, 21,5 * 20 cm, 16 * 11 cm, dostosowane |
| Kolor | Czarny |
| Gwarancja | 1 rok, 12 miesięcy, 6 miesięcy, 2 lata |
| Waga | 1-2 KG, 40 g, 60 g, 28 g |
| Zasilanie | AC110-240V, 12V/6A |
|---|---|
| Zużycie energii | 60 watów |
| Rozmiar | 305*140*51mm |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Wilgotność | 5% - 95% |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10℃ do +55℃ |
| Rozmiar | 330*238*60mm |
| Waga | 6,0 KG |
| Zużycie energii | 90 W |
| Całkowita moc wyjściowa | 2 waty |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V 12V |
| Wbudowana bateria | 2500 mA/godz |
| Wymiary urządzenia | 113×60×31mm |
| Wilgotność robocza | 5% - 95% |
| Nazwa | Mini zakłócacz sygnału |
|---|---|
| Waga urządzenia | 290 gr |
| Rozmiar urządzenia | 95 mm*48 mm*17 mm |
| Wilgotność robocza | 5% do 80% |
| Temperatura pracy | -10-+50℃ |
| Zużycie energii | 25 W |
|---|---|
| Waga | 1,5 kg |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Zakres zagłuszania | Promień 5-25 metrów (w zależności od siły lokalnego sygnału) |
| Rozmiar opakowania | 330×250×80mm |
|---|---|
| Waga netto | 2 kg |
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
| ładowarka samochodowa | Wejście DC12V |
| Długość anteny | 166 mm |