| Zakres temperatury roboczej | -20°C do +65°C |
|---|---|
| Opór | IP52 |
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | 5% -95% niekondensowanie |
| Aplikacja | Lotnisko, testowanie laboratoryjne/Jammer sygnałowy, Jammer, konferencja, dron kontrolny GPS/GALILEO |
| Odległość sterowania | 1000 metrów,>500m |
| Środowisko pracy | -25 do 50°C |
|---|---|
| Poziom ochrony | IP55 (odporny na deszcz) |
| Waga gospodarza | Maksymalnie 35kg |
| Aplikacja | Lotnisko, testowanie laboratoryjne/Jammer sygnałowy, Jammer, konferencja, dron kontrolny GPS/GALILEO |
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga netto | 16 kg |
|---|---|
| Całkowita moc | 75 W. |
| Temperatura pracy | -30 ° C do 60 ° C. |
| Rozmiar opakowania | 550 x 450 x 300 mm |
| Promień ekranujący | 20-500 metrów przy -75dBm |
| Promień zakleszczenia | 2-3 kilometry |
|---|---|
| Zużycie energii | 300 W |
| Waga jednostki głównej | 22 kg |
| Wymiary | 446×316×150mm |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Waga | 9,6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 415 mm (dł.) × 340 mm (szer.) × 174 mm (wys.) |
| Zakres zagłuszania | Promień 30-100 metrów (-75dBm przy antenach dookólnych) |
| Działanie bateryjne | 1-2 godziny czasu pracy |
| Zasilanie | AC110 lub 220-240V / DC 27V lub zewnętrzny zasilacz AC110-220V |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa AC100-240V lub 12V |
|---|---|
| Zakres zagłuszania | Promień 10-30 metrów |
| Czas pracy | 2,5 godziny, akumulator Ni-Mh 16000 mAH |
| Wymiary | 220 x 140 x 70 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Zakres zagłuszania | 1000-1500 metrów |
|---|---|
| Wbudowana bateria | 24V 5A |
| Temperatura pracy | -22℃ do +70℃ |
| Moc wyjściowa | 60 watów |
| Zasilanie | /Pakiet /Zestawy zakłócaczy /telefonów komórkowych: |
| Zasilanie | adapter 50 do 60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Wymiary | 238*134*57mm (bez anteny) |
| Waga brutto | 1,0 kg |
| Promień ekranujący | 30-100 metrów przy -75dBm (zależy od lokalnej siły sygnału) |
| Wbudowana bateria | 7.4V/8000mAh |
| Wymiary | 163×85×43mm (bez anteny) |
|---|---|
| Waga netto | 1kg |
| Całkowita moc | 5,6 w |
| Wbudowana bateria | 7,4 V/4700 mAh |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Względna wilgotność pracy | 80% |
|---|---|
| Zasilanie | 150 W |
| Czas pracy | 24 godziny nieprzerwanie |
| Zakres zagłuszania | 5-30 metrów |
| Temperatura pracy | -40 do 55 ℃ |