| Bateria | Wbudowane 27V 56Ah |
|---|---|
| Wymiary | 630×500×350mm (bez anten) |
| Waga netto | 50 kg |
| Waga brutto | 56kg (łącznie z antenami) |
| Temperatura pracy | -30 ° C do 60 ° C. |
| Zasilanie | AC 110-240V / DC 12V |
|---|---|
| Wymiary | 278 × 137 × 42 mm |
| Waga | 2,5 kg |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Zakres wilgotności | 5% - 95% |
| Efektywny zakres | 1-5 metrów (w zależności od siły sygnału) |
|---|---|
| Waga | 500g |
| Wymiary | 9,5 cm × 1,9 cm × 4,5 cm |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Całkowita moc wyjściowa | 0,9 wata |
| Zakres temperatur | -10 do +55℃ |
|---|---|
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | ≤90% (wilgotność względna) |
| Ciśnienie powietrza | 86 ~ 106 kPa |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Wejście zasilania | AC 160 V-240 V |
| Wymiary | 380 × 280 × 130 mm z wbudowanymi antenami kierunkowymi o dużym wzmocnieniu 2-10 dBi |
|---|---|
| Rozmiar opakowania | 485 × 350 × 185 mm |
| Waga netto | 4,8 kg |
| Całkowita moc | 103 W |
| Odległość ekranująca | 10-100 metrów przy -75dBm |
| Bateria | Wewnętrzny akumulator litowo-jonowy 24AH |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C do +65°C |
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | 5% -95% niekondensowanie |
| MOC OPERACYJNA | Wewnętrzny zasilacz 90-260 VAC / 24 V DC |
| Ocena odporności | IP52 |
| Wymiary | 520×230×200mm (bez anten) |
|---|---|
| Waga netto | 7 kg |
| Temperatura pracy | -30 ° C do 60 ° C. |
| Promień ekranujący | 20-150 metrów przy -75dBm (w zależności od lokalnej siły sygnału) |
| Całkowita moc | 80-100W |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC24V 10A) |
|---|---|
| Promień przechwytywania | 10-50 metrów (w zależności od siły sygnału i środowiska) |
| Waga brutto | 5,5 kg |
| Wymiary | 330×280×120 mm |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC19V) |
|---|---|
| Promień zakleszczenia | 10m-60m |
| Moc wyjściowa RF | 22 W |
| Czas pracy | Ciągłe działanie |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
|---|---|
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Waga brutto | 2 kg |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC12V 8A) |
| Promień zakleszczenia | 5-30 metrów (w zależności od siły sygnału i otoczenia) |