| Czas pracy baterii | 80 minut |
|---|---|
| Wymiary | 260 x 260 x 70 mm (wys. × szer. × gł.) |
| Waga | 2,7 KG (w przybliżeniu) |
| Temperatura pracy | -20-60 ℃ |
| Zakres zagłuszania | Promień 200-600 metrów |
| Wbudowana bateria | 7,4 V/12000 mAh |
|---|---|
| Całkowita moc | 16w |
| Waga netto | 1,5 kg |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Ciągłe działanie | Ponad 2,5 godziny |
| Waga | 0,8 kg |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10 ° C do +50 ° C. |
| Gwarancja | 1 rok od daty wysyłki |
| Wymiary urządzenia | 113 × 60 × 31 mm |
| Czas pracy baterii | 1-2 godziny przy pełnym naładowaniu |
| Czas pracy | 1-2 godziny |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Waga | 750g |
| Zakres zagłuszania | 1-10M (w zależności od siły sygnału) |
| czas ładowania | Około 4 godzin |
| Całkowita moc wyjściowa | 15 watów |
|---|---|
| Zasilanie | AC110-240V, DC 19V |
| Zużycie energii | 45 watów |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Zakres zagłuszania | 5 - 40 metrów |
| Rozmiar opakowania | 25×24×8cm |
|---|---|
| Całkowita moc | 8,4 W |
| Bateria | Wbudowane 7,4 V/10000 mAh |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Promień ekranujący | 2-20 metrów przy -75dBm (w zależności od lokalnej siły sygnału) |
| Całkowita moc wyjściowa | 0,9 W |
|---|---|
| Zasilanie | AC 100-240 V, 50-60 Hz z adapterem DC12 V |
| Efektywny zakres | 1-5 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Waga | 500g |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Waga netto | 0,32 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90×50×15mm (długość × szerokość × wysokość) |
| Całkowita moc | 0,5 W. |
| Promień ekranujący | 5-10 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Ciągłe działanie | Około 2 godzin |
| Moc wyjściowa | 15w |
|---|---|
| Zasilanie | 50-60 Hz, 100-240 V AC |
| Wymiary | 346×116×60 mm |
| Waga | 4,0 KG |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Rozmiar | 746 mm dł. x 288 mm wys. x 79 mm szer., rozmiar niestandardowy, 19,8 * 10,8 cm, 37,5 * 29 * 10 cm, 3 |
|---|---|
| Aplikacja | Bezpieczeństwo publiczne, dla kobiet w ciąży. Anti-Tracking Anti-Spying Anti-Radiation, Sterowanie d |
| Waga | 10,5 kg, 12 kg, 10,92 kg (24,07 funta), 45 kg |
| Stan | Nowy |
| Gwarancja | 12 miesięcy, 1 rok |