| Nazwa | Więzienne zagłuszacze telefonów komórkowych |
|---|---|
| Rozmiar | 25 x 17 x 7,1 cm |
| Waga urządzenia | 0,67 kg |
| Promień ekranujący | Do 30 metrów, siła sygnału <= -75dbm |
| Zużycie energii | 25 W |
| Rozmiar opakowania | 330×250×80mm |
|---|---|
| Waga netto | 2 kg |
| Wbudowana bateria | 7,4 V/12000 mAh |
| Ciągłe działanie | Ponad 1 godzina |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Rozmiar opakowania | 250×240×100 mm |
|---|---|
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
| Waga netto | 1kg |
| Wbudowana bateria | 7.4V/8000mAh |
| Ciągłe działanie | ponad 3 godziny |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
|---|---|
| Czas pracy | 1-2 godziny |
| Waga | 800G |
| Wymiary | 62x30x118mm (bez anten) |
| Całkowita moc wyjściowa | 2 waty |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
|---|---|
| Wymiary | 90×38×156mm (bez anten) |
| Waga | 950g |
| Czas pracy | 1,5 godziny |
| Całkowita moc wyjściowa | 6,5 W |
| Całkowita moc wyjściowa | 0,5 W |
|---|---|
| Waga | 250G |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Anteny | 2 zewnętrzne anteny dookólne |
| Wymiary | 4,4 cm × 9,5 cm × 2 cm |
| Rozmiar opakowania | 250×240×100 mm |
|---|---|
| Waga brutto | 1,35 kg |
| Całkowita moc | 5,5 W |
| Bateria | 7,4 V/4700 mAh |
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
|---|---|
| Wymiary | 90×38×156mm (bez anten) |
| Waga | 950g |
| Bateria | Wbudowane 4300 mAh |
| Całkowita moc wyjściowa | 6,5 W |
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
|---|---|
| Zużycie energii | 240 W |
| Waga | 4,3 KG (jednostka), 11 KG (w opakowaniu) |
| Rozmiar | 277×80×51mm |
| Całkowita moc wyjściowa | 125 W |
| Rozmiar opakowania | 330×250×80mm |
|---|---|
| Waga netto | 2 kg |
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
| ładowarka samochodowa | Wejście DC12V |
| Długość anteny | 166 mm |