| Wymiary | 90*40*23mm |
|---|---|
| Promień zakleszczenia | 5-15 metrów |
| Antena | 2 szt. Anteny dookólnej |
| Moc wyjściowa | 33dBm |
| Waga | Około 0,25 kg/szt |
| Tryb zasilania | Bateria wewnętrzna 1h: 28V, 5A lub bateria zewnętrzna |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 125 W |
| Zużycie energii | 240 W |
| anteny paneli kierunkowych | 8dbi |
| Rozmiar | 660X290X50mm |
| Wymiary | 90×50×15mm (długość×szerokość×wysokość) |
|---|---|
| Waga netto | 0,32 kg |
| Całkowita moc | 0,5 W. |
| Promień ekranujący | 5-10 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Ciągłe działanie | Około 2 godzin |
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC |
|---|---|
| Całkowita moc | 5,6 w |
| Promień ekranujący | 2-25 metrów przy -75dBm |
| Wbudowana bateria | 7.4V/8000mAh |
| Czas pracy | Ponad 3 godziny bez przerwy |
| Całkowita moc wyjściowa | 10 watów |
|---|---|
| Zakres zakłóceń (promień) | 2 - 40 metrów (w zależności od siły lokalnego sygnału) |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Waga | 2,8 kg |
| Rozmiar | 210*170*50mm |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
|---|---|
| Zużycie energii | 140 W |
| Czas pracy baterii | 30 minut |
| Waga | 4,3 kg (produkt), 7 kg (w opakowaniu) |
| Zasilanie | Bateria wewnętrzna: 28 V, 5 A (1 godzina) lub bateria zewnętrzna |
| Zasilanie | AC220V |
|---|---|
| Obszar zagłuszania | 20-80m (w zależności od gęstości sygnału sieci komórkowej) |
| Waga | 8kg |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Moc DC | 24 V, 15 A z akumulatorem wewnętrznym (2 godziny pracy) |
| Zasilanie | 50-60 Hz, prąd przemiany prądu 100-240 V |
|---|---|
| Efektywny zakres | 1-20 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Waga | 850g |
| Wymiary | 78x34x138mm (bez anten) |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Zużycie energii | 25 W |
|---|---|
| Waga | 1,5 kg |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Zakres zagłuszania | Promień 5-25 metrów (w zależności od siły lokalnego sygnału) |
| Temperatura pracy | -10℃ do +50℃ |
|---|---|
| Wilgotność robocza | 5% do 80% |
| Waga urządzenia | 800G |
| Wymiary urządzenia | 130 mm × 80 mm × 38 mm |
| Całkowita moc wyjściowa | 4W |