| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Wymiary | 165×96×46mm (bez anteny) |
| Waga netto | 1,5 kg |
| Całkowita moc | 8,4 W |
| Wbudowana bateria | 7,4 V/10000 mAh |
| Temperatura pracy | -30 ° C do 60 ° C. |
|---|---|
| Całkowita moc wyjściowa | 12 W (0,7 W na pasmo) |
| Promień zasięgu | 2–20 metrów przy -75 dBm (zależy od lokalnej siły sygnału) |
| Wbudowana bateria | Akumulator 7,4 V/12000 mAh |
| Wymiary | 280×130×46mm (w tym ukryta antena) |
| Maksymalna moc wejściowa (W) | 100 W |
|---|---|
| Stosunek przód-tył (dB) | ≥20-30 |
| Bateria | 1-2 godziny czasu pracy |
| Całkowity | 86W |
| Waga | 9,6 kg |
| Impedancja | 50 omów |
|---|---|
| Osiągać | 2-3 dBi |
| Max. Moc | 50 W |
| Kolor | Czarny |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Czas pracy | 3,0 godziny |
|---|---|
| Waga | 1,8 kg |
| Wymiary | 200 x 135 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa AC100-240V lub 12V |
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga | 1,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 105 x 50 mm (tylko jednostka główna, bez anten) |
| Zasilanie | Ładowarka samochodowa AC100-240V lub 12V |
| Czas pracy | 4,0 godziny z akumulatorem Ni-Mh 12000 mAH |
| Gwarancja | 1 rok |
| Waga | 1,6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 220 x 140 x 70 mm |
| Całkowita moc wyjściowa | 21W |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC110-240V) lub DC12V |
| Antena | 16 sztuk (montaż zgodnie z oznaczeniami jednostek) |
| Wymiary | 200×133×66mm (bez anteny) |
|---|---|
| Rozmiar opakowania | 330×250×80mm |
| Waga netto | 1,8 kg |
| Całkowita moc | 24 W |
| Promień ekranujący | 2-30 metrów przy -75dBm (w zależności od lokalnej siły sygnału) |
| Całkowita moc wyjściowa | 6,5 W |
|---|---|
| Waga | 950g |
| Wymiary | 90x38x156mm (bez anten) |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Zakres zagłuszania | 10-30M w zależności od siły sygnału |
| Moc wyjściowa | 13W |
|---|---|
| Waga jednostki głównej | 6 KG |
| Wymiary | 125×30×12cm |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20 ° C do +50 ° C. |