| Całkowita moc wyjściowa | 0,9 W |
|---|---|
| Zasilanie | AC 100-240 V, 50-60 Hz z adapterem DC12 V |
| Efektywny zakres | 1-5 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Waga | 500g |
| Temperatura pracy | -10°C do +55°C |
| Wymiary | 90×50×15mm (długość×szerokość×wysokość) |
|---|---|
| Waga netto | 0,32 kg |
| Całkowita moc | 0,5 W. |
| Promień ekranujący | 5-10 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Ciągłe działanie | Około 2 godzin |
| Zasilanie | Adapter 50-60 Hz AC |
|---|---|
| Całkowita moc | 5,6 w |
| Promień ekranujący | 2-25 metrów przy -75dBm |
| Wbudowana bateria | 7.4V/8000mAh |
| Czas pracy | Ponad 3 godziny bez przerwy |
| Całkowita moc wyjściowa | 10 watów |
|---|---|
| Zakres zakłóceń (promień) | 2 - 40 metrów (w zależności od siły lokalnego sygnału) |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Waga | 2,8 kg |
| Rozmiar | 210*170*50mm |
| Gwarancja | 1 rok |
|---|---|
| Wilgotność | 5% do 90% |
| Temperatura pracy | -20ºC do +60ºC |
| Waga | 53 kg (tylko jednostka główna, bez anteny i akcesoriów) |
| Wymiary | 626 mm (dł.) * 49,2 mm (szer.) * 350 mm (wys.), Pelikan 1620 |
| Odległość robocza | 800-1200 metrów |
|---|---|
| Moc wyjściowa | Łącznie 170 W |
| Czas pracy | 40 minut |
| Zasilanie | Bateria wewnętrzna: 28V, 15Ah |
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
| Bateria | Wewnętrzny akumulator litowo-jonowy 24AH |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20°C do +65°C |
| WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA | 5% -95% niekondensowanie |
| MOC OPERACYJNA | Wewnętrzny zasilacz 90-260 VAC / 24 V DC |
| Ocena odporności | IP52 |
| Pasma detekcyjne | 100MHz~6GHz |
|---|---|
| Główne zespoły | 433 MHz, 900 MHz, 1,4 GHz, 2,4 GHz, 5,2 GHz, 5,8 GHz |
| Metoda pozycjonowania | Pozycjonowanie analizy protokołu |
| Łamanie protokołu | CRPC, identyfikator drona, identyfikator zdalny |
| Odległość fałszowania | 0 ~ 1 km |
| Moc wyjściowa | 15w |
|---|---|
| Zasilanie | 50-60 Hz, 100-240 V AC |
| Wymiary | 346×116×60 mm |
| Waga | 4,0 KG |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Zasilanie | adapter 50 do 60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Wymiary | 175x70x35mm (bez anteny) |
| Waga brutto | 1,5 kg |
| Wbudowana bateria | 7.4V/8000mAh |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |