| اندازه بسته بندی | 330×250×80 میلی متر |
|---|---|
| وزن خالص | 2 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (110-240V AC/12V DC) |
| شارژر ماشین | DC12V IN |
| طول آنتن | 166 میلی متر |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| زمان شارژ | 4 ساعت |
| وزن | 4.3 کیلوگرم (واحد)، 7 کیلوگرم (بسته بندی شده) |
| ابعاد | 660×290×50mm |
| آنتن | پانل جهت 8dBi |
| رطوبت | 30 تا 95 درصد |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC220V، DC24V |
| محدوده جنجال | 20-120 متر (بسته به تراکم سیگنال شبکه تلفن همراه) |
| مصرف برق | 400 وات |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | باتری های لیتی شارژ پذیر |
|---|---|
| ابعاد | 90×50×15 میلی متر (طول×عرض×ارتفاع) |
| وزن خالص | 0.32 کیلوگرم |
| عمل مداوم | تقریبا 2 ساعت |
| توان کل | 0.5W |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50 تا 60 هرتز |
|---|---|
| توان کل | 125 وات |
| شعاع محافظ | 20-150 متر در -75dBm |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| دمای کاری | -30 درجه سانتیگراد تا 60 درجه سانتیگراد |
| باتری داخلی | 7.4 ولت / 12000 میلی آمپر ساعت |
|---|---|
| توان کل | 16 وات |
| وزن خالص | 1.5 کیلوگرم |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| عمل مداوم | بیش از 2.5 ساعت |
| ابعاد | 350×190×490 میلی متر |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| مصرف برق | 400 وات |
| منبع تغذیه | AC90-260V، DC24-28V |
| وزن واحد اصلی | 16.8 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | شارژر اتومبیل AC100-240V یا 12V |
|---|---|
| محدوده جنجال | شعاع 10-30 متر |
| زمان کار | 2.5 ساعت، باتری Ni-Mh 16000 میلی آمپر ساعت |
| ابعاد | 220 × 140 × 70 میلی متر |
| گارانتی | 1 سال |
| محدوده دما | -10 تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رطوبت نسبی | ≤90٪ (RH) |
| فشار هوا | 86 ~ 106 کیلوپاسکال |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| ورودی برق | AC 160V-240V |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz (110-240V AC/12V DC) |
|---|---|
| طول آنتن | 166 میلی متر |
| آنتن | 2.0dBi |
| توان کل | 12 وات |
| باتری داخلی | 7.4 ولت / 12000 میلی آمپر ساعت |