| Promień zakleszczenia | 10-50 metrów (w zależności od siły sygnału i środowiska) |
|---|---|
| Moc wyjściowa RF | 26 watów |
| Waga brutto | 5,5 kg |
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
| Wymiary | 90×50×15mm (długość×szerokość×wysokość) |
|---|---|
| Waga netto | 0,32 kg |
| Całkowita moc | 0,5 W. |
| Promień ekranujący | 5-10 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Ciągłe działanie | Około 2 godzin |
| Moc wyjściowa | 50 W na pasmo, 50 W-100 W (47-50 dBm), 100 W (50 dBm), 100 W, 50 W (47 dBm) |
|---|---|
| Gwarancja | 1 rok |
| Kolor | czarny, czarny szary żółty zielony |
| Stosowanie | Bezpieczeństwo wojskowe organów policyjnych, sprzęt sekuryty |
| Tworzywo | Aluminium i miedź, tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Bateria wewnętrzna: 24V, 8,5A |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20ºC do +55ºC |
| Czas pracy baterii | 40-50 minut |
| Całkowita moc wyjściowa | 125 W |
| Zużycie energii | 250 W |
| Temperatura pracy | -20°C do +55°C |
|---|---|
| Zakres wilgotności | 30%-95% |
| Waga brutto | 2 kg |
| Zasilanie | Zasilacz sieciowy (AC220V-DC12V 8A) |
| Promień zakleszczenia | 5-30 metrów (w zależności od siły sygnału i otoczenia) |
| Impedancja | 50 omów |
|---|---|
| Osiągać | 2-3 dBi |
| Max. Moc | 50 W |
| Kolor | Czarny |
| Wilgotność | 5% - 95% |
| Zasilanie | 50 do 60 Hz, AC 100 do 240 V |
|---|---|
| Bateria | Zasilacz sieciowy (DC12V), wbudowana bateria 4000mA/H |
| Zakres zagłuszania | 1-20M (w zależności od siły sygnału) |
| Waga | 650g |
| Wewnętrzny wymiar pudełka | 220×202×65 mm |
| Wymiary | 90×50×15 mm (dł.×szer.×wys.) |
|---|---|
| Waga netto | 0,32 kg |
| Całkowita moc | 0,5 W. |
| Gwarancja | Rok od daty dostawy |
| Promień ekranujący | 5-10 metrów (w zależności od siły sygnału) |
| Wymiary | 450 × 238 × 60 mm (bez anten) |
|---|---|
| Waga netto | 7 kg |
| Całkowita moc | 52 W |
| Promień ekranujący | 2-60 metrów przy -75dBm (promień sygnału VHF/UHF około 10 metrów) |
| Waga brutto | 8,0kg |
| Wymiary | 380 × 280 × 130 mm z wbudowanymi antenami kierunkowymi o dużym wzmocnieniu 2-10 dBi |
|---|---|
| Rozmiar opakowania | 485 × 350 × 185 mm |
| Waga netto | 4,8 kg |
| Całkowita moc | 103 W |
| Odległość ekranująca | 10-100 metrów przy -75dBm |