| شعاع پارازیت | 10-50 متر (وابسته به قدرت سیگنال و محیط) |
|---|---|
| توان خروجی RF | 26 وات |
| وزن ناخالص | 5.5 کیلوگرم |
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| ابعاد | 90×50×15 میلی متر (طول×عرض×ارتفاع) |
|---|---|
| وزن خالص | 0.32 کیلوگرم |
| توان کل | 0.5W |
| شعاع محافظ | 5-10 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| عمل مداوم | تقریبا 2 ساعت |
| توان خروجی | 50W در هر باند، 50W-100W (47-50dBm)، 100W (50dBm)، 100Watts، 50w (47dBm) |
|---|---|
| گارانتی | 1 سال |
| رنگ | مشکی، خاکستری سیاه زرد سبز |
| استفاده | امنیت نظامی نیروی انتظامی پلیس ، تجهیزات Secuity |
| مواد | آلومینیوم و کوپر، پلاستیک |
| منبع تغذیه | باتری داخلی: 24 ولت، 8.5 آمپر |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| زمان اجرای باتری | 40-50 دقیقه |
| قدرت خروجی کل | 125 وات |
| مصرف برق | 250 وات |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| محدوده رطوبت | 30 تا 95 درصد |
| وزن ناخالص | 2 کیلوگرم |
| منبع تغذیه | آداپتور برق متناوب (AC220V-DC12V 8A) |
| شعاع پارازیت | 5-30 متر (بسته به قدرت سیگنال و محیط) |
| امپدانس | 50 اهم |
|---|---|
| به دست آوردن | 2-3dBi |
| حداکثر قدرت | 50 وات |
| رنگ | مشکی |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| منبع تغذیه | 50 تا 60 هرتز، AC 100 تا 240 ولت |
|---|---|
| باتری | آداپتور AC (DC12V)، باتری داخلی 4000mA/H |
| محدوده جنجال | 1-20M (بسته به قدرت سیگنال) |
| وزن | 650 گرم |
| ابعاد جعبه داخلی | 220 × 202 × 65 میلی متر |
| ابعاد | 90 × 50 × 15 میلی متر (طول × عرض × ارتفاع) |
|---|---|
| وزن خالص | 0.32 کیلوگرم |
| توان کل | 0.5W |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |
| شعاع محافظ | 5-10 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| ابعاد | 450 × 238 × 60 میلی متر (به استثنای آنتن ها) |
|---|---|
| وزن خالص | 7 کیلوگرم |
| توان کل | 52 وات |
| شعاع محافظ | 2-60 متر در -75dBm (شعاع سیگنال VHF/UHF تقریباً 10 متر) |
| وزن ناخالص | 8.0 کیلوگرم |
| ابعاد | 380 × 280 × 130 میلی متر با آنتن های جهت دار داخلی 2-10dBi با بهره بالا |
|---|---|
| اندازه بسته بندی | 485 × 350 × 185 میلی متر |
| وزن خالص | 4.8 کیلوگرم |
| توان کل | 103 وات |
| فاصله محافظتی | 10-100 متر در -75dBm |