| قدرت خروجی کل | 0.9 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC 100-240V، 50-60Hz با آداپتور DC12V |
| دامنه موثر | 1-5 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| وزن | 500 گرم |
| دمای عملیاتی | -10 درجه سانتی گراد تا +55 درجه سانتی گراد |
| ابعاد | 90×50×15 میلی متر (طول×عرض×ارتفاع) |
|---|---|
| وزن خالص | 0.32 کیلوگرم |
| توان کل | 0.5W |
| شعاع محافظ | 5-10 متر (بسته به قدرت سیگنال) |
| عمل مداوم | تقریبا 2 ساعت |
| منبع تغذیه | آداپتور AC 50-60Hz |
|---|---|
| توان کل | 5.6 وات |
| شعاع محافظ | 2-25 متر در -75dBm |
| باتری داخلی | 7.4V/8000mAh |
| زمان عملیاتی | بیش از 3 ساعت مداوم |
| قدرت خروجی کل | 10 وات |
|---|---|
| محدوده گیربندی (قطر) | 2 - 40 متر (بسته به قدرت سیگنال محلی) |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| وزن | 2.8 کیلوگرم |
| اندازه | 210*170*50 میلی متر |
| گارانتی | 1 سال |
|---|---|
| رطوبت | 5 ٪ تا 90 ٪ |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +60 درجه سانتیگراد |
| وزن | 53 کیلوگرم (فقط واحد اصلی، بدون آنتن و لوازم جانبی) |
| ابعاد | 626mm (L) * 49.2mm (W) * 350mm (H), Pelican 1620 |
| فاصله کار | 800-1200 متر |
|---|---|
| توان خروجی | مجموع 170 وات |
| زمان عملیاتی | 40 دقیقه |
| منبع تغذیه | باتری داخلی: 28 ولت، 15 آمپر ساعت |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +55 درجه سانتیگراد |
| باتری | داخلی Li-Ion 24AH |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا +65 درجه سانتیگراد |
| رطوبت نسبی | 5 ٪ -95 ٪ غیر کنترل کننده |
| قدرت عملیاتی | منبع تغذیه داخلی 90-260 VAC / 24V DC |
| رتبه بندی مقاومت | IP52 |
| باندهای تشخیص | 100 مگاهرتز ~ 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| باندهای اصلی | 433 مگاهرتز، 900 مگاهرتز، 1.4 گیگاهرتز، 2.4 گیگاهرتز، 5.2 گیگاهرتز، 5.8 گیگاهرتز |
| روش موقعیت یابی | موقعیت یابی تجزیه پروتکل |
| شکستن پروتکل | CRPC، شناسه هواپیمای بدون سرنشین، شناسه از راه دور |
| فاصله جعل | 0 ~ 1 کیلومتر |
| توان خروجی | 15 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | 50-60 هرتز، 100-240 ولت AC |
| ابعاد | 346×116×60 میلی متر |
| وزن | 4.0 کیلوگرم |
| رطوبت | 5٪ - 95٪ |
| منبع تغذیه | آداپتور 50 تا 60 هرتز AC (110-240 ولت AC/12 ولت DC) |
|---|---|
| ابعاد | 175x70x35mm (به استثنای آنتن) |
| وزن ناخالص | 1.5 کیلوگرم |
| باتری داخلی | 7.4V/8000mAh |
| گارانتی | یک سال از تاریخ تحویل |