| Voeding | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 90Watt |
| Stroomverbruik | 300watt |
| Het Aantal van de stoorzendermodule | 6 |
| Aantal Antennes | 6 |
| Gewicht | 15 kg |
|---|---|
| Grootte (L×B×H) | 320×120×430 mm |
| Vochtigheid | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Jamming Range | 20-120 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
|---|---|
| Afmetingen | 592×395×265mm |
| Gewicht | 30 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 500 watt |
| Voeding | AC220V of DC28V |
| Vochtigheid | 30%-95% |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C aan +55°C |
| Afmetingen | 320×120×430mm (L×B×H) |
| Gewicht | 15KG |
| Voeding | AC220V, DC24V |
| bandbreedte | Brede Band |
|---|---|
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Tijdvertraging | ≤ 1,5 μs |
| Mtbf | > 50.000 uur |
| Impedantie | 50Ω |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Functie | Zeer gevoelig, beveiligingsalarmsysteem, geeft EAS-harde tag vrij, anti-diefstal harde tag-verwijder |
| Slot | 3-ballenslot super/standaard, drieballenkoppeling, magnetische vergrendeling, Supperlock, standaard/ |
| Voordeel | Beste kwaliteit en fabrieksprijs |
| Gewicht | 12,5 kg/doos, 345 g |
| bandbreedte | Brede Band |
|---|---|
| Rimpeling in band | 8db |
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Maat | 170*127*65mm |
| Bruto gewicht | 3,5 kg |
| bandbreedte | Brede Band |
|---|---|
| Handmatige versterkingsregeling | 31dB / 1dB stap |
| Rimpeling in band | 8db |
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Maat | 354*268*58mm |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G, GSM |
| Dekkingsgebied | 800-1500 m² |
| Frequentie | 900/2100 MHz |
| Gewicht | 1 kg |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G. |
| Dekkingsgebied | 5000-8000 m² |
| Frequentie | 1800MHz |
| Gewicht | 4 kg |