| نام | ماژول ضد پهپاد |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| توان خروجی | 50 وات |
| فرکانس کاری | 720-1020MHz |
| ولتاژ کاری | 24-28 ولت |
| توان خروجی | 1000 وات |
|---|---|
| منبع تغذیه | AC110-240V، 24V DC |
| ساعت کاری | نامحدود |
| مدولاسیون داخلی | فرکانس پرش FM |
| ماژول ها در هر واحد | 11 |
| تایپ کنید | تقویت کننده سیگنال 4G |
|---|---|
| منطقه پوشش | 500-1000 متر مربع |
| محدوده فرکانس | 900/1800 مگاهرتز |
| توان خروجی | 20 DBm |
| وزن | 1.5 کیلوگرم |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| برنامه | ضد پهپاد |
| فرکانس کاری | 1500-2500MHz |
| ولتاژ عملیاتی | 12-36 ولت |
| کانکتور DC | DW9 |
| نام | تقویت کننده سه باند |
|---|---|
| عرض باند | باند پهن |
| ALC | ≥ 20dB |
| رقم سر و صدا | ≤ 6dB |
| محصولات Intermodulation | ≤ -40dBc |
| تایپ کنید | ماژول RF |
|---|---|
| نام محصول | ماژول ضد هواپیماهای بدون سرنشین |
| ولتاژ عملیاتی | 24-32 ولت |
| حداکثر توان خروجی | 47dbm |
| فرکانس و توان | 400-700MHx 100W |
| نام | تقویت کننده قدرت باند پهن |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| برنامه | ماژول ضد پهپاد |
| اندازه محصول | 100*58*13 میلی متر |
| وزن خالص | 0.3 کیلوگرم |
| نام | ماژول GaN |
|---|---|
| تایپ کنید | ماژول RF |
| فرکانس | 250-400 مگاهرتز (قابل تنظیم) |
| ولتاژ عملیاتی | 24-32 ولت |
| قدرت | 100 وات |
| نام | تقویت کننده سیگنال در فضای باز |
|---|---|
| منطقه پوشش | 3000-5000 متر مربع |
| آنتن | 5dBi |
| محدوده فرکانس | 700/900/1800/2100/2600 مهرتز |
| وزن | 15 کیلوگرم |
| نام | تقویت کننده سیگنال تقویت کننده |
|---|---|
| برنامه | ضد پهپاد |
| ویژگی | بادوام |
| توان خروجی | 100 وات |
| فرکانس | 1080-1360 مگاهرتز |