| Naam | Antihommelmodule |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Werkfrequentie | 720-1020MHz |
| Werkspanning | 24-28V |
| Uitgangsvermogen | 1000 Watts |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, 24V gelijkstroom |
| Bedrijfsuren | Onbeperkt |
| Interne Modulatie | FM-hoppende frequentie |
| Modules per eenheid | 11 |
| Type | 4G signaalversterker |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 500-1000 m² |
| Frequentiebereik | 900/1800 MHz |
| Uitgangsvermogen | dBm 20 |
| Gewicht | 1,5 kg |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Werkfrequentie | 1500-2500MHz |
| Bedrijfsspanning | 12-36V |
| DC -connector | DW9 |
| Naam | Tri-band versterker |
|---|---|
| bandbreedte | Brede Band |
| ALC | ≥ 20dB |
| Ruisfiguur | ≤ 6dB |
| Intermodulatie producten | ≤ -40dBc |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Productnaam | RF Anti Drone Module |
| Bedrijfsspanning | 24-32V |
| Maximaal uitgangsvermogen | 47DBM |
| Frequentie en vermogen | 400-700MHx 100W |
| Naam | Wideband Machtsversterker |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Sollicitatie | Antihommelmodule |
| Productgrootte | 100*58*13mm |
| Netto gewicht | 0,3 kg |
| Naam | GaN-modul |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Frequentie | 250-400 MHz (aanpasbaar) |
| Bedrijfsspanning | 24-32V |
| Stroom | 100W |
| Naam | Signaalversterker voor buiten |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 3000-5000 m² |
| Antenne -winst | 5 dBi |
| Frequentiebereik | 700/900/1800/2100/2600 MHz |
| Gewicht | 15KG |
| Naam | Signaalversterker |
|---|---|
| Sollicitatie | anti-drone |
| Functie | Duurzaam |
| Uitgangsvermogen | 100W |
| Frequentie | 1080-1360MHz |