| Stroomverbruik | 2400W |
|---|---|
| Hostgewicht | 86KG |
| Gastheerafmetingen | 625×500×700 mm (L×H×B) |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot +55°C |
| Voeding | AC220V of 110V |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 400 Watts |
| Gewicht | 28 kg |
| Afmetingen | 592*395*265 mm |
| Jamming Range | 50-600 meter (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Naam | Drone-modules |
|---|---|
| Type | RF -module |
| Uitgangsvermogen | 30W |
| Frequentie | 5725-5850MHz |
| Werkspanning | 24-36V |
| Modules per eenheid | 15 |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, DC28V |
| Gewicht | 75 kg |
| Externe antenneafmetingen | 640×540×550mm (L×H×B) |
| Vochtigheidsbereik | 5%-95% |
| Type | RF -module |
|---|---|
| Uitgangsvermogen | 50W |
| Frequentie | 1,2 GHz |
| Werkspanning | DC 24-32V |
| Maat | 29.7*131*15,5 mm |
| Uitgangsvermogen | 1000 Watts |
|---|---|
| Voeding | AC110-240V, 24V gelijkstroom |
| Modules per eenheid | 15 |
| Afstandsbediening | Bedrade AAN/UIT-schakelaar |
| Bewaking op afstand | Aangepast uitgangsvermogen via bekabelde besturingskaart |
| Voeding | AC220V |
|---|---|
| Het blokkeren Gebied | 20-80 m (afhankelijk van de signaaldichtheid van het mobiele netwerk) |
| Gewicht | 8 kg |
| Vochtigheidsbereik | 30%-95% |
| Gelijkstroom | 24V, 15A met interne batterij (2 uur werking) |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Dekkingsgebied | 3000-5000 m² |
| transmissiesnelheid | 75MHz |
| Frequentie | 1800MHz |
| Verdienen | 80db |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Netwerkverenigbaarheid | 2G, 3G, 4G, GSM |
| Dekkingsgebied | 3000-5000 m² |
| Versterker winst | 80db |
| Gewicht | 5,5 kg |
| Type | 4G Signal Booster |
|---|---|
| Ondersteunde netwerken | 2G, 3G, 4G. |
| Dekkingsgebied | 800-1500 m² |
| Frequentiebereik | 1800/2100 MHz |
| Gewicht | 1 kg |