| Total Power | 550W |
|---|---|
| Power Supply | AC220V |
| Interference Range | 1000-2000m |
| Weight | 38kg |
| Antennas | 8 Omnidirectional Antennas |
| Total Power | 550W |
|---|---|
| Power Supply | AC220V |
| Interference Range | 1000-2000m |
| Weight | 38kg |
| Warranty | 1 Year |
| Total Power | 40W |
|---|---|
| Antenna Gain | 10dBi |
| Output Channels | 4 |
| Jamming Range | 800m-1.2km |
| Blocked Frequencies | 900MHz, 1575MHz, 2400MHz, 5800MHz |
| Power Supply | AC220V, DC24V |
|---|---|
| Total Output Power | 90Watt |
| Power Consumption | 300Watt |
| Jammer Module Number | 6 |
| Number Of Antennas | 6 |
| Output Power | Total 385W |
|---|---|
| Power Supply | AC 110V Or 220V To DC 27V |
| Working Time | Continuous Non-stop Operation |
| Cooling System | High Efficiency Aluminum Alloy Radiator + 4 Cooling Fans |
| Jam Radius | 800-1500 Meters |
| Built-in Battery | 24V, 12A |
|---|---|
| Jamming Radius | 800 - 1000m |
| Output Power | 75W |
| Power Consumption | 220W |
| Humidity Range | 30% - 95% |
| Shielding Distance | 0 ~ 800m |
|---|---|
| Battery | DC48V/7A |
| Power Consumption | 168W |
| Weight | 7.2Kg |
| Humidity | 5%-95% |
| Power Supply | Internal Battery (1h: 28V, 5A) Or External Battery |
|---|---|
| Total Output Power | 90W |
| Power Consumption | 140W |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Antenna | Directional Panel Antenna 8dBi |
| Total Output Power | 200W |
|---|---|
| Interference Range | 1500-3000 Meters |
| Power Supply | AC100-240V / DC24V |
| Charging Time | 3-4 Hours |
| Built-in Battery | 24V 40A |
| Power Supply | AC 220V-DC 24V |
|---|---|
| Battery Working Time | 30 Minutes |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| Power Consumption | 240W |
| Panel Antenna | 10dBi Gain |