| Jamming Radius | 1000-3000 Meters |
|---|---|
| Output Power | Total 190W |
| Power Consumption | 380W |
| Waterproof Rating | IPX64 |
| Operating Temperature | -40℃ To 75℃ |
| Jamming Range | 1000-1500 Meters |
|---|---|
| Built-in Battery | 24V 5A |
| Operating Temperature | -22℃ To +70℃ |
| Output Power | 60 Watts |
| Power Supply | AC220V-DC24V |
| Power Supply | Internal Battery: 24V, 3500mAh; Or External Battery |
|---|---|
| Battery Life | 45-70 Minutes |
| Power Consumption | 55W |
| Panel Antenna | 10dBi Gain |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Built-in Battery | 24V, 12A |
|---|---|
| Signal Source | VCO Technology |
| Jamming Radius | 500-800 Meters |
| Antennas | Directional Antennas |
| Output Power | 75W |
| Working Distance | 800-1200 Meters |
|---|---|
| Output Power | 170W Total |
| Operating Time | 40 Minutes |
| Power Supply | Internal Battery: 28V, 15Ah |
| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Total Output Power | 125W |
|---|---|
| Power Consumption | 250W |
| Directional Antenna | 15dBi Gain |
| Battery Working Time | 40-50 Minutes |
| Working Temperature | -20°C To +55°C |
| Total Output Power | 160W |
|---|---|
| Power Input | AC220V/DC24V |
| Power Consumption | 280W |
| Antenna | Directional Panel Antenna 8dBi |
| Warranty | 1 Year |
| Power Supply | Internal Battery (1h: 28V, 5A) Or External Battery |
|---|---|
| Control | 3 Independent Switches For Each Band |
| Total Output Power | 90W |
| Battery Life | 60 Minutes |
| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Power Consumption | 240W |
|---|---|
| Panel Antenna | 10dBi Gain |
| Total Output Power | 125W |
| Battery Working Time | 45 Minutes |
| Power Supply Mode | Internal Battery: 24V, 5000mAh; Or External Battery |
| Power Supply | Internal Battery: 24V, 10A; Or External Battery |
|---|---|
| Total Output Power | 125W |
| Battery Runtime | 60 Minutes |
| Power Consumption | 350W |
| Display | LCD Showing Battery Percentage |