| Power Supply | Internal Battery: 24V, 8.5A |
|---|---|
| Operating Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Battery Runtime | 40-50 Minutes |
| Total Output Power | 125W |
| Power Consumption | 250W |
| Jamming Frequency Range | 2.4 GHz, 5.8 GHz, GNSS Bands |
|---|---|
| Effective Range | Up To 2 Kilometers (depending On Model) |
| Power Supply | AC/DC With Battery Backup Options |
| Operating Temperature | -20°C To +55°C |
| Compliance | Meets International Regulatory Standards |
| Power Consumption | 1000W |
|---|---|
| Power Supply | AC220V, DC24-28V |
| Main Engine Weight | 45Kg |
| Protection Level | IP40 |
| Supply Voltage Range | 9-36V |
| Total Power | 160W |
|---|---|
| Average Output Power | 47dBm |
| Operating Temperature | -25°C To +65°C |
| Power Supply | AC 110-240V, DC 24V |
| Weight | 6kg |
| Total Power | 550W |
|---|---|
| Power Supply | AC220V |
| Interference Range | 1000-2000m |
| Warranty | 1 Year |
| Color | Black |
| Detection Bands | 100MHz~6GHz |
|---|---|
| Main Bands | 433MHz, 900MHz, 1.4GHz, 2.4GHz, 5.2GHz, 5.8GHz |
| Positioning Method | Protocol Parsing Positioning |
| Protocol Cracking | CRPC, Drone ID, Remote ID |
| Spoofing Distance | 0~1km |
| Total Output Power | 145W |
|---|---|
| Working Temperature | -20ºC To +55ºC |
| Power Consumption | 140W |
| Directional Panel Antenna | 8dBi |
| Power Supply | Internal Battery: 28V, 5A (1 Hour); External Battery Compatible |